Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Za firemné sa žúruje najlepšie! Nová komédia sľubuje teambuilding, aký ste ešte nezažili

Československá komédia bude mať premiéru v kinách začiatkom budúceho roka.

26.11.2023 06:00
Jedeme na teambuilding Foto:
Nová bláznivá komédia Jedeme na teambuilding.
debata (3)

„Za firemné sa žúruje najlepšie“ je výstižný a pravdivý slogan, ktorý patrí k bláznivej komédii Jedeme na teambuilding. Odohráva sa v svojráznom svete firemných výjazdov, kde sa majú predovšetkým vylepšovať medziľudské vzťahy na pracoviskách a medzi firemnými pobočkami.

Vedľajší produkt, Tomáš Maštalír Čítajte aj Tomáš Maštalír nakrúca nový seriál. Napínavá dráma sa na obrazovke objaví budúci rok

Ako naznačuje názov filmu a úvodný slogan, okrem toho, že sa žúruje za firemné, panujú tu tiež veľmi uvoľnené vzťahy a mravy. Ako však všetci vieme, pravidlo „čo sa stane na teambuildingu, zostane na teambuildingu“ je posvätné.

Pre partiu hlavných hrdinov je však najdôležitejšie, že za každú cenu musia vyhrať tímovú súťaž. Inak ich oddelenie bude zrušené a oni prídu o prácu. Proti nim stoja iné tri partie: krásavice z Teplíc, štamgasti z Brna a machri zo Slovenska. Tvorcovia sľubujú, že takýto československý teambuilding ste ešte nezažili.

Pozrite si trailer:

Ambiciózneho korporátneho zamestnanca Aleša (Jakub Prachař) jeho narcistický šéf (Alexander Bárta) namiesto povýšenia preloží na najhoršie oddelenie – do call centra. Tam veľmi rýchlo musí prísť na to, ako spolu s trafenou konšpirátorkou Marcelou (Petra Polnišová), neurotickým nihilistom Michalom (Vojta Kotek), vzorňáčkou Jitkou (Anna Polívková) a ďalšími bizarnými kolegami vytvoriť zohranú partiu. Len tak môže počas teambuildingového víkendu poraziť bývalých kolegov, zachrániť svoje nové oddelenie pred zrušením a hlavne nájsť stratenú sebaúctu.

V ďalších rolách sa predstavia Robin Ferro, Richard Autner, Robo Jakab, Bořivoj Čermák, Justýna Zedníková, Erika Stárková alebo Evelyn Kramerová. Diváci sa dočkajú i jedného prekvapivého hereckého obsadenia – v menšej úlohe sa predstaví Bekim.

Komédiu Jedeme na teambuilding nakrútila režisérka Zuzana Marianková, v slovenských kinách bude mať premiéru 11. januára 2024.

Plagát filmu Jedeme na teambuilding. Foto: Itafilm
Jedeme na teambuilding Plagát filmu Jedeme na teambuilding.

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #Anna Polívková #filmové premiéry #Petra Polnišová #Jakub Prachař #Eva Evelyn Kramerová #Bekim Aziri