Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Máj na SkyShowtime: Utopistický seriál o žiarivej budúcnosti, ale aj poriadny horor

Čo prinesie máj na streamovacej službe SkyShowtime? Máme pre vás viacero zaujímavých tipov.

14.05.2024 06:00
concordia, Foto:
V máji sa diváci SkyShowtime môžu tešiť na zaujímavý seriál Concordia.
debata

1. Concordia

Concordia je obcou budúcnosti: založená na sledovaní a zhromažďovaní údajov – nie na nekalé samoúčelné dôvody, ale pre vyššie dobro svojich občanov. Cieľom jej vedenia je vytvoriť slobodnejšiu, spravodlivejšiu a humánnejšiu spoločnosť. Po 20 rokoch fungovania má Concordia nesporný úspech, potom však prichádza ku katastrofám: prvej vražde a nabúraniu nepreniknuteľnej umelej inteligencie, čo ohrozuje samotné základy a možnosť expanzie. Sledujte od 23. mája.

2. Rodina Stalloneovcov (2. séria)

Stalloneovci, jedna z najslávnejších rodín v Los Angeles, sa v tejto sérii po štyridsiatich rokoch definitívne sťahujú z Hollywoodu na východ. Zatiaľ čo dcéry Sophia a Sistine idú za svojimi snami v New Yorku a Scarlet zvláda vysokú školu i novú lásku v Miami, Sly a Jen zapúšťajú korene vo svojom prázdnom hniezde v Palm Beach. Vzdialenosť však nemôže byť pre túto rodinu prekážkou, pretože séria vrcholí výletom do Talianska, ktorý zmení ich život a ktorého cieľom je preskúmať rodinnú históriu, oživiť vyhasnutú lásku a vytvoriť si spomienky na celý život. Sledujte od 16. mája.

3. The Exorcist: Believer

Režisér David Gordon Green (trilógia Halloween) sa vracia k tomuto desivému príbehu, ktorý trhal rekordy v návštevnosti, získal dva Oscary a ovplyvnil vývoj hororových filmov. V priamom pokračovaní prvého filmu účinkuje Leslie Odom Jr. spolu s Ellen Burstyn, hviezdou pôvodného filmu Exorcist, ktorá si zopakuje rolu Chris MacNeil. Keď dvanásťročné dievča posadne záhadná démonická bytosť, jej zúfalý otec hľadá pomoc u niekoho, koho dcéra prežila podobné posadnutie v 70. rokoch. Sledujte od 17. mája.

4. Jablká nepadajú ďaleko

Seriál Jablká nepadajú ďaleko na motívy New York Times bestselleru od Liane Moriarty sa sústreďuje na zdanlivo dokonalú rodinu Delaneyovcov. Bývalí tenisoví tréneri Stan (Sam Neill) a Joy (Annette Bening) predali svoju úspešnú tenisovú akadémiu a sú pripravení prežiť to, čo malo byť zlatými rokmi ich života. Finále séria už 21. mája.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #SkyShowtime