Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Apríl na Disney+: Pripravte sa na kontroverznú seriálovú lahôdku, ktorá zatriasla svetom

Druhý jarný mesiac ponúkne streamovacia služba Disney+ viacero premiérových formátov. Ponúkame top výber.

15.04.2024 06:00
FEUD: Capote Vs. The Swans, Foto:
Fanúšikovia seriálov sa potešia novinke Zlá krv: Capote vs. labute.
debata

1. Zlá krv: Capote vs. Labute

Seriál od produkčnej spoločnosti FX prináša príbeh uznávaného spisovateľa Trumana Capoteho. Ten bol kedysi dôverníkom najvplyvnejších žien newyorskej smotánky, ktoré prezýval „labute“. Jeho zrada však zničila všetky tieto vzťahy, vyhnala ho z prostredia vyššej spoločnosti a dostala ho do začarovaného kruhu sebadeštrukcie, z ktorého sa už nikdy nespamätal. Od 17. apríla.

2. Najväčšie hity

Harriet (Lucy Boynton) zistí, že umenie napodobňuje život, keď si všimne, že niektoré piesne ju vracajú späť v čase – doslova. Zatiaľ čo opäť prežíva minulosť prostredníctvom milostných spomienok na bývalého priateľa (David Corenswet), jej cesty časom sa krížia s rodiacou sa láskou v prítomnosti (Justin H. Min). Fascinujúce puto medzi hudbou a spomienkami ju pozýva na cestu, počas ktorej si kladie otázku – aj keby mohla zmeniť minulosť, mala by? Od 12. apríla.

3. Prianie

V animovanej muzikálovej komédii vysloví bystrá idealistka Asha až také silné prianie, že jej ho klbko nespútanej energie menom Hviezda splní. Čoskoro však musia Asha a Hviezda čeliť mocnému protivníkovi a dokázať, že keď sa vôľa odvážneho človeka spojí s mágiou hviezd, môžu sa diať zázraky. Od 3. apríla.

4. Iwájú

Pôvodný animovaný seriál Iwájú sa odohráva vo futuristickom nigérijskom meste Lagos. Jeho dvaja hrdinovia, dospievajúce dievča Tola z bohatej rodiny a jej chudobný najlepší kamarát Kole, ktorý vie opraviť každý prístroj, žijú v úplne odlišných pomeroch. Obaja však musia spoločne čeliť nebezpečenstvu a odhaliť tajomstvá, ktoré na nich číhajú. Seriál Iwájú je výsledkom unikátnej spolupráce Disney s panafrickou spoločnosťou Kugali. Od 10. apríla.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Disney+