Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Apríl na SkyShowtime: Nával premiérového seriálového a filmového obsahu!

Druhý jarný mesiac bude na streamovacej platforme SkyShowtime mimoriadne bohatý.

12.04.2024 06:00
star trek, discovery, Foto:
Slováci sa môžu tešiť na všetky série hitu Star Trek: Discovery.
debata

1. Star Trek: Discovery (5. séria)

V piatej a záverečnej sérii seriálu Star Trek: Discovery kapitánka Burnham a posádka lode U.S.S. Discovery odhalia záhadu, ktorá ich pošle na epické dobrodružstvo naprieč galaxiou, aby našli starobylú silu, ktorej existencia bola po stáročia zámerne utajovaná. Na love sú však aj ďalší…nebezpeční nepriatelia, ktorí sa ju zúfalo snažia získať pre seba a v tejto honbe ich nič nezastaví. Sledujte od 5. apríla.

2. Gentleman v Moskve

Gentleman v Moskve s Ewanom McGregorom (franšíza Star Wars, Halston, Trainspotting) v role kniežaťa Alexandra Rostova nás zavedie do doby po ruskej revolúcii, kedy knieža zisťuje, že jeho bohatá minulosť ho stavia na zlú stranu dejín. Vyhne sa síce okamžitej poprave, ale sovietsky tribunál ho vykáže do podkrovnej izby v honosnom hoteli Metropol a hrozí mu smrťou, ak by ju opustil. V priebehu rokov sa pred dverami hotela odohrávajú niektoré z najbúrlivejších udalostí v ruskej histórii, ale Rostovove obmedzené okolnosti mu umožňujú vstup do oveľa väčšieho sveta emocionálneho objavovania. Zatiaľ čo si medzi stenami hotela buduje nový život, objavuje skutočnú hodnotu priateľstva, rodiny a lásky. Od 18. apríla.

3. Apples Never Fall

Seriál Apples Never Fall na motívy New York Times bestselleru od Liane Moriarty sa sústreďuje na zdanlivo dokonalú rodinu Delaneyovcov. Bývalí tenisoví tréneri Stan (Sam Neill) a Joy (Annette Bening) predali svoju úspešnú tenisovú akadémiu a sú pripravení prežiť to, čo malo byť zlatými rokmi ich života. Zatiaľ čo sa tešia na čas strávený so svojimi štyrmi dospelými deťmi (Alison Brie, Jake Lacy, Conor Merrigan-Turner, Essie Randles), všetko sa zmení, keď na dvere Joy a Stana zaklope zranená mladá žena, ktorá prináša vzrušenie, ktoré im tak chýbalo. Keď však Joy náhle zmizne, jej deti sú nútené prehodnotiť takzvané dokonalé manželstvo svojich rodičov, pretože na povrch začnú vyplávať najtemnejšie rodinné tajomstvá. Od 23. apríla.

4. My Big Fat Greek Wedding 3

Po dvoch kasových úspechoch sa franšíza My Big Fat Greek Wedding vracia s ďalším, netrpezlivo očakávaným tretím filmom, ktorý sľubuje ešte väčšiu a gréckejšiu svadbu. Vracajú sa známe tváre ako Nia Vardalos, John Corbett, Elena Kampouris, Andrea Martin a Lainie Kazan. Od 8. apríla.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Star Trek: Discovery #SkyShowtime