Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Veľká noc sa končí: Televízie sa pochvália zaujímavou filmovou ponukou

Veľká noc je na konci. Ako sa so sviatkami jari rozlúčia televízie?

01.04.2024 06:00
inkognito, Foto:
Jojka ponúkne divákom Veľkonočné Inkognito.
debata

1. Veľkonočné Inkognito – 20:40 – Jojka

Televízia JOJ sa pevne drží svojej zabehnutej tradície a aj túto Veľkú noc prinesie divákom tradičné sviatočné vydanie Inkognito. A opäť nebude núdza o zábavu.

2. Tiché miesto 2 – 23:00 – Jojka

Nevie sa, odkiaľ prišli, ale okamžite po invázií na našu planétu sa postavili na vrchol potravinového reťazca. Reagovali na ľubovoľný zvuk a jeho pôvodcu bleskurýchle zlikvidovali. Abbottovci prežili aj preto, že sa kvôli najstaršej dcére všetci naučili komunikovať posunkovou rečou. Lenže ani to im nakoniec nepomohlo, priamy stret s votrelcami neprežil otec rodiny Lee a matka Evelyn zostala sama s tromi deťmi – z ktorých jedno je ešte bábätko – úplne sama. Pragmatickej Evelyn je jasné, že zostať nažive dokáže len s pomocou ostatných ľudí, ktorí vo svete prežili. Neúplnú rodinu na ceste za spásou však už nechránia pravidlá, ktoré jej doteraz pomáhali prežiť. Je tu nový nepriateľ, ktorý číha na svoju korisť… Evelyn Abbottová s troma deťmi Marcusom, Reagan a malým Beauom opúšťajú svoju farmu, ktorá bola vďaka systému pomerne prísnych pravidiel relatívne bezpečným miestom. Vydávajú sa na extrémne nebezpečnú cestu, na konci ktorej snáď čaká niekto, kto im pomôže.

3. Zrada – 20:30 – Markíza

Počas Veľkej noci nebude chýbať ani premiérová Zrada. Tá sa nezadržateľne blíži k svojmu dramatickému záveru. Zostávajú už len dve epizódy do vyvrcholenia! Jakub aj Eva cítia, že ich syn trpí. Ani jeden z nich však nedokáže ustúpiť a ich vzájomná nenávisť spôsobuje, že obaja začínajú robiť fatálne chyby.

4. Ferdinand – 14:45 – Markíza

Ferdinand je veľký býk s veľkým srdcom. Je to roztomilé, no trochu nešikovné až groteskne pôsobiace stvorenie, ale neznalí ľudia by ho mohli považovať za nebezpečné a zúrivé monštrum. Keď si jedného dňa Ferdinand neopatrne sadne na čmeliaka a ten ho pichne žihadlom, Ferdinand sa poriadne splaší. Celú udalosť vidia vyhľadávači býkov pre koridu a rozdivočený Ferdinand ich tak uchváti, že ho okamžite chytia a odvezú. Ferdinand však túži vrátiť sa domov k svojej rodine a pomocou svojich nových zvieracích priateľov sa vydáva na dlhú cestu Španielskom.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV JOJ #Veľká noc #TV Markíza