Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Čo skôr pozerať? Veľká noc graduje s Let's Dance, Ivetou a to nie je všetko!

Veľkonočná nedeľa bude v televíziách mimoriadne bohatá.

31.03.2024 06:00
Lets Dance, Foto:
Let´s Dance sa predvedie vo folklórnom kole.
debata

1. Let's Dance – 20:30 – Markíza

Let's Dance sa vracia so svojou nezameniteľnou kombináciou vášne, noblesy, elegancie a neskutočného tanečného umenia a piatym folklórnym kolom! Nová séria prináša opäť skvelý mix celebritných osobností s talentovanými tanečnými profesionálmi. O titul kráľa a kráľovnej tanečného parketu zabojujú herečky Hana Gregorová, Petra Dubayová a Anna Jakab Rakovská, speváčka Tina, topmodelka Michaela Kocianová, herci Jakub Jablonský, Juraj Bača a Juraj Loj, slovenský futbalový reprezentant Ján Ďurica, šéfkuchár zo šou Na nože Martin Novák a televízna redaktorská legenda Ján Tribula.

2. Predtým ako som ťa spoznala – 13:15 – Jojka

Louise Clarková vie všeličo. Vie, že sa jej páči práca v bistre, a vie, že možno neľúbi svojho priateľa Patricka. Zato nevie nič o klasickej hudbe, nevie, že príde o miesto, a keby tušila, čo ju čaká, asi by prišla o rozum. Will Traynor vie, že po dopravnej nehode stratil chuť do života. Vie, čím bol kedysi, vie, že všetko sa mu teraz zdá nepodstatné, a presne vie, ako s tým skoncovať. Zato nevie, že Louise mu vtrhne do života ako náhla búrka. A ani jeden z nich nevie, že jeden druhého navzájom navždy zmenia.

3. Iveta II. – 20:40 – Jojka

Dado napriek zákazu od Ivety opustí pražské ubytovanie a mieri do erotického salónu Červená makrela. Iveta si našla na benzínovej pumpe parťákov na kartovú hru, pričom sa jej podarilo vyhrať slušnú sumu. Odkedy prišiel do Trebišova Ľubo, nič sa mestu nedarí. Klesla morálka, ešte aj robotník havaroval na žeriave, čím sa predlžuje oprava zničeného kostola. Farár udržuje vzťah s Dianou. Obaja sú presvedčení, že Ľubo priniesol do mesta zlé sily, a preto musí musí odísť.

4. Hádkovci – 21:30 – Jojka

Je to vždy radosť, keď sa stretne celá rodina. Ale ak sa dlhodobo neznášate so svojím bratom, sestrou alebo ich rodinami, je to stretnutie plné pretvárky a spoločenských fráz, ktoré sa skôr či neskôr ukážu ako falošné. Čo ak máte s bratom odlišné názory? Čo ak si vaše manželky závidia? Čo ak sa roky navzájom ohovárate a viete to o sebe? A čo ak sa pri tom všetkom hádaní milujete, pretože ste rodina?

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV JOJ #Veľká noc #TV Markíza