Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Seriálový máj: Takto "nadupaný" televízny mesiac tu ešte nebol! Toto všetko musíte vidieť

Seriálový záver jari bude naozaj veľkolepý! Prinášame vám prehľad najväčších hitov, ktoré si nemôžete nechať ujsť v máji.

04.05.2023 06:00
the great, Foto:
V máji sa vráti s treťou sériou seriálový hit The Great.
debata

1. White House Plumbers – HBO Max

Inštalatéri z Bieleho domu (WHITE HOUSE PLUMBERS) zoberú divákov do zákulisia škandálu Watergate, kedy Nixonovi politickí sabotéri E. Howard Hunt (Woody Harrelson) a G. Gordon Liddy (Justin Theroux) omylom zvrhnú prezidentský úrad, ktorý sa horlivo snažili chrániť…a spolu s ním aj svoje rodiny. Satirická dráma, ktorá zachytáva dianie na mieste, začína v roku 1971, kedy Biely dom najme Hunta a Liddyho, bývalých príslušníkov CIA a FBI, aby vyšetrili únik Pentagon Papers.

Po neúspechu sa táto nepravdepodobná dvojica dostane do Výboru pre znovuzvolenie prezidenta a dá dokopy niekoľko neuveriteľných tajných operácií – vrátane odpočúvania kancelárií Demokratického národného výboru v komplexe Watergate. Seriál, ktorý dokazuje, že história môže byť niekedy podivnejšia ako fikcia, vrhá svetlo na menej známy sled udalostí, ktoré viedli k jednému z najväčších amerických politických zločinov. Slováci sa premiéry dočkajú 2. mája.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #netflix #Apple TV #Fear the Walking Dead #HBO Max #The Great #Queen Charlotte: A Bridgerton Story