O seriáloch Televízia

Prezidentka Čaputová bude hostkou relácie Na hrane. Hovoriť bude o novej vláde

Politická diskusia Na hrane má premiéru vo štvrtok večer.

Mediaklik
26.10.2023 06:30
odoberať
Google News
zdieľať
menovanie novej vlády, fico
Foto: Ivan Majerský
Prezidentka Zuzana Čaputová vymenovala vládu SR, ktorú povedie Robert Fico (Smer-SD).

Hostkou politickej relácie Na hrane bude vo štvrtok 26. októbra prezidentka SR Zuzana Čaputová. Moderátorka Jana Krescanko Dibáková bude s hlavou štátu hovoriť o procese rozhodovania pri novom vládnom kabinete, ale aj o očakávaniach od novej politickej reprezentácie v konkrétnych oblastiach, či o priorite v sociálnej a zahraničnej sfére a otázkach právneho štátu.

Za niektorých členov vlády si prezidentka vyslúžila kritiku. Mohla konať inak? Ako bude spolupracovať s premiérom Robertom Ficom, ktorý s ňou vedie očividný spor? Aké sú jej predstavy o úlohách nového kabinetu, ale aj o vlastnej budúcnosti? Aj to sú otázky, na ktoré bude prezidentka odpovedať.

Relácia prinesie tiež exkluzívny prieskum agentúry AKO o tom, ako Slováci zvládajú zdražovanie. Na hrane má premiéru vo štvrtok o 21.55 hod. vo vysielaní televízií JOJ a JOJ 24.

diskusia
zdielať
zdielať
odoberať
Google News
mReportér
Zdielajte článok
Ľutujeme
Vážení čitatelia, pod týmto článkom sme neumožnili diskusiu

Obsah článku a skúsenosti s administráciou debát nám dávajú predpoklad, že aj na tomto mieste by pribúdali prevažne príspevky, ktoré by boli v rozpore s pravidlami debaty aj dobrými mravmi.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na slušné debaty pod inými článkami.

Najčítanejšie