O seriáloch Televízia

Generálny prokurátor Žilinka má novú hovorkyňu. Prichádza z Finančnej správy

Zmena na generálnej prokuratúre nastáva po dvoch rokoch.

odoberať
Google News
zdieľať
Maroš Žilinka, Zuzana Drobová
Foto: FB Maroša Žilinku
Generálny prokurátor Maroš Žilinka a hovorkyňa prokuratúry Zuzana Drobová.

Od 1. marca sa stala novou hovorkyňou Generálnej prokuratúry SR Zuzana Drobová. „Teším sa na našu spoluprácu a zároveň ďakujem Daliborovi Skladanovi, ktorého nahradila vo funkcii, za dva roky poctivej práce.,“ oznámil generálny prokurátor Maroš Žilinka na sociálnej sieti.

Dalibor Skladan pôsobil na generálnej prokuratúre od februára 2021, odišiel na vlastnú žiadosť. Zuzana Drobová na generálnu prokuratúru prichádza z Finančnej správy SR, kde od leta minulého roka riadila komunikáciu. V minulosti bola hovorkyňou Úradu verejného zdravotníctva SR, Letiska M. R. Štefánika aj ministerstva spravodlivosti. Začínala ako redaktorka RTVS.

diskusia
zdielať
zdielať
odoberať
Google News
mReportér
Zdielajte článok
Ľutujeme
Vážení čitatelia, pod týmto článkom sme diskusiu zastavili

Prevládali v nej príspevky, ktoré boli v rozpore s pravidlami debaty aj dobrými mravmi. Celú debatu sme vymazali, autorom všetkých slušných príspevkov sa ospravedlňujeme.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na slušné debaty pod inými článkami.

Najčítanejšie