Marec na Netflixe: Tieto tri seriály si pre seba kradnú začiatok televíznej jari

Radovan Vávra | 06.03.2023 06:00
shadow and bone, Foto:
V marci sa na Netflix vráti druhá séria hitu Shadow and Bone.
Ako bude vyzerať začiatok jari na Netflxe. Máme pre vás niekoľko tipov.

1. Sex/Life

Príbeh seriálu Sex/Life ukazuje príbeh Billie (Sarah Shahi). Na prvý pohľad usadenej mladej ženy, ktorá žije v idylickom vzťahu s manželom Cooperom (Mike Vogel), v krásnom domčeku na predmestí s bielym plotom a ukážkovou záhradou. Má dve malé deti, okolo ktorých sa točí celý vesmír. Lenže… Billie má za sebou poriadne bujarú minulosť. V tom čase sa stretáva s jej osudovým mužom Bradom (Adam Demos). Bohatý hudobný producent vtiahne Billie ešte viac do víru veľkomesta. Spoločne nasávajú netradičné zážitky, ktoré zažije len málokto. A k tomu ten sex. Priťahuje ich to k sebe ako magnety. Keď však dôjde na otázky praktického života sú to rozdielne typy. Seriál plný sexu a nelogického príbehu dorazí 2. marca.

2. You

Druhá polovica 4. série tohto hitu dorazí už 9. marca a bude to poriadna jazda. Štvrtá séria v sebe skrýva veľký reštart. Joe sa zmenil, doprial si „európske prázdniny“, nechce vraždiť, chce žiť obyčajným životom. Lenže nemôže. Smrť ho prenasleduje na každom kroku. Dostáva sa do kruhu mladých zbohatlíkov, ktorí si užívajú moc a peniaze a zrazu sa medzi nimi objaví iný vrah. Ten dokonca vie pravú identitu Joea a snaží sa ho prinútiť, aby prešiel na jeho stranu.

3. Shadow and Bone

Fanúšikovia tohto seriálu museli byť mimoriadne trpezliví, kým dorazia nové časti. Po takmer dvoch rokoch konečne pokračuje súboj dobra a zla. Tá dorazí už 16. marca.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ