Druhá šanca neprestáva prekvapovať! Len zopár častí pred koncom a takýto počet divákov...

Radovan Vávra | 05.12.2022 06:00
druhá šanca, Foto:
Už len tri epizódy zostávajú do konca Druhej šance.
Gradujúca druhá séria lekárskeho hitu Markízy má na konte opäť väčší počet divákov ako týždeň predtým.
wednesday, Čítajte aj Hit na Netflixe zachraňuje hlavná hrdinka. Inak je to premárnená šanca na skvelý bizarný seriál

Druhá šanca aj s trinástou premiérovou epizódou aktuálnej 2. série sa v oboch hlavných cieľových skupinách v pondelok 28. novembra 2022 stala na obrazovkách televízie Markíza suverénne najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc.

Pečie celé Slovensko II Čítajte aj Za zábavné relácie RTVS platí milióny. Koľko bude stáť nástupca Pečie celé Slovensko?

V cieľovej skupine 12 – 54 zinkasovala rating 9,4%, ktorý je posledné týždne už štandardom a nadpriemerný trhový podiel 28,6%. Medzitýždenne si tak z hľadiska ratingu polepšil o 0,1 percentu­álneho bodu a trhový podiel mu stúpol o 1,3 percentu­álneho bodu. Seriál Hranica zaznamenal na Jojke v rovnakej cieľovej skupine podiel na trhu 11,2% a film Život je krásny, keď sa nad tým zamyslíš na Jednotke RTVS podiel na trhu iba 5,6%.

gossip girl, Čítajte aj Seriálový december: Toto musíte vidieť! Kým prídu Vianoce, dočkáte sa skvelých hitov

Táto prilákala k obrazovkám fantastických 543-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, čo je druhý najlepší výsledok v rámci aktuálnej sezóny. V porovnaní s minulým týždňom získala Druhá šanca na svoju stranu ďalších 22-tisíc divákov, pričom v čase vysielania mala dosah na 696-tisíc divákov (AvRch v CS 12+). Do konca série zostávajú už len tri epizódy.

Silnou jednotkou na trhu bola v čase vysielania aj nasledujúca úspešná reality šou Farma, pondelková premiérová epizóda si v cieľovej skupine 12 – 54 pripísala skvelý rating 4,9% a v rámci aktuálnej 14. série druhý najvyšší trhový podiel 28,2%.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ