Geissenovci menia plány! Slovenskom sú uchvátení, spravia mu oveľa väčšiu reklamu

Radovan Vávra | 11.05.2022 07:00
geissenovci, Foto:
Slovensko dostane od Geissenovcov oveľa väčšiu reklamu. Vzniknú u nás až tri epizódy pre ich reality šou.
Týždňová návšteva nemeckej milionárskej rodiny sa blíži k záveru, rozhodli sa zmeniť pôvodné plány. Natočia viac epizód, ako sa pôvodne uvažovalo.

Štvorčlenný klan Geissenovcov v zložení Robert, Carmen, Davina, Shania zažil v uplynulých dňoch na Slovensku poriadne nabitý program a čo sami nečakali – obrovský ohlas medzi fanúšikmi. Tento fakt ich milo vyviedol z miery a príjemne šokoval. Je pravdou, že ich reality šou nemá v žiadnej európskej krajine takú intenzívnu odozvu ako na Slovensku, keď sa premiérové časti držia priamo na Jojke a nie sú odsúvané na menšie stanice. Predsa len v cieľovej skupine 12 – 54, teda v mladšom meranom publiku sa sledovanosť pohybuje medzi 100 – 120-tisíco divákmi pri televíznych obrazovkách.

geissenovci, Čítajte aj Geissenovci na Slovensku: Šokovaní milionári neverili vlastným očiam, ich šou je u nás fenomén

Ich sedemdňová návšteva sa začala koncom minulého týždňa, keď navštívili Bratislavu a jej priľahlé okolie a od prvých minút po vystúpení z lietadla okúsili nefalšovanú davovú psychózu. Fanúšikovia ich sprevádzajú na každom kroku, pričom najväčšiu neočakávanú autogramiádu absolvovali v Pezinku, kde sa ubytovali v miestom luxusnom hoteli. Tam ich čakala približne tisícky priaznivcov, ktorí čakali na podpis a fotku. Milionári neskrývali prekvapenie a rozčarovanie. Slovensku navštívili po prvýkrát a vôbec netušili, že ich reality šou má u nás takýto veľký ohlas.

mimino, baby, Čítajte aj Seriálový máj na HBO Max: Temný príbeh o korupcii, ale aj vyšinutý seriál o bábätku

Návšteva Geissenovcov vznikla na popud ministra hospodárstva Richarda Sulíka, s ktorým sa stretli na svetovej návšteve Expo 2020 v Dubaji. Minister verí, že ich príchod a mapovanie trávenia času u nás spraví Slovensku obrovskú reklamu. Pôvodne na Slovensku mala vzniknúť jedna epizóda o ich pobyte, aktuálne sa nakrúca jubilejná dvadsiata séria.

rtvs, správy rtvs, Čítajte aj RTVS avizuje novinky vo vysielaní: Hlavné televízne spravodajstvo čakajú zmeny

Všetko je inak! Štáb spolu s rodinou sa rozhodli prekopať pôvodné plány. Vzhľadom na nabitý program, ktorý mali pripravený a mnohým miestam, ktoré navštívili – Bratislava, Vysoké Tatry, ale aj Banská Štiavnica – vzniknú až tri časti, ktoré budú súčasťou pripravovanej série. K tomuto rozhodnutiu zavážil aj ohlas ľudí, s ktorým sa tu milionári stretli. V uliciach to vyzeralo tak ako keby prišli najväčšie svetové hviezdy strieborného plátna.

avatar 2, james-cameron Čítajte aj Prvé zábery z pokračovania najväčšieho kinohitu všetkých čias sú tu! Pozrite si ich

Minister Sulík, ktorý neraz čelí kritike za pozvanie, sa bráni a stále hovorí o tom, že pre Slovensko je ich prítomnosť obrovskou reklamou, keďže sa podarí našu lokalitu spropagovať pred miliónmi divákov, ktorí nové časti uvidia. Strana Sloboda a Solidarita sa pochválila správou v oficiálnom stanovisku, že vzniknú až tri „slovenské“ časti, v ktorých milionári ukážu prírodu, gastronómiu, možnosti vyžitia, ale aj slovenskú pohostinnosť.

Politik verí, že touto cestou uvidí Slovensko celý svet!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ