Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Konečne Markíza potvrdila meno, na ktoré sa dlho čakalo: Tanečné turné opäť prekvapuje

Let's Dance turné opäť prekvapuje.

05.07.2024 00:00
debata

Pripravované prvé Let's Dance turné bude opäť väčšie. Televízia Markíza potvrdila ďalšie mestá, kde sa hviezdy zastavia. Pribudli Levice a tešiť sa môže aj Bratislava. Aby toho nebolo málo, tvorcovia potvrdili návrat Jakuba Jablonského a jeho tanečnej partnerky Elišky Lenčešovej. Diváci sa môžu na Jána Koleníka, Nely Pociskovej, Janky Kovalčikovej, Gabiky Marcinkovej či Adama Bárdyho. A to nie je všetko. Do tejto hviezdnej zostavy sa pridáva Anna Jakab Rakovská, ktorá v deviatej sérii obsadila tretie miesto. Pripája sa k nej aj Vratko Sirági, ktorý v ôsmej sérii takisto skončil na bronzovej priečke.

„Sme nesmierne vďační, že sa chce nášho Let’s Dance turné zúčastniť také veľké množstvo ľudí. Aby sme vyšli v ústrety všetkým fanúšikom po celom Slovensku, pridávame nové termíny a mestá,“ uviedol Michal Borec, riaditeľ Centra marketingu skupiny Markíza. „Fanúšikovia budú mať možnosť vychutnať si túto fantastickú šou aj v Leviciach a Bratislave,“ prezradil.

Jakub Jablonský a Eliška Lenčešová sa stali... Foto: TV Markíza
lets dance, jablonský, Jakub Jablonský a Eliška Lenčešová sa stali víťazmi 9. série Let's Dance.

Okrem Nely Pociskovej, Jána Koleníka, Jany Kovalčikovej, Gabriely Marcinkovej a Adama Bardyho sa môžu návštevníci turné tešiť aj na úradujúceho kráľa a kráľovnú tanečného parketu – Jakuba Jablonského a Elišku Lenčešovú. „Na Let's Dance turné sa veľmi teším. Je to príležitosť,

vďaka ktorej si budem môcť opäť zatancovať, a tancom šíriť spolu s kolegami radosť po celom Slovensku. Stretli sme sa v tíme úžasná partia a myslím si, že diváci sa majú na čo tešiť,“ povedal herec Jakub Jablonský.

Let's Dance ponúkne aj na turné všetko to, čo diváci na tejto šou tak milujú – skvelé výkony celebritných aj profesionálnych tanečníkov, nezabudnuteľné vtipné hlášky porotcov a sprievodné slovo obľúbených moderátorov TV Markíza. Toto a ešte omnoho viac si budú môcť fanúšikovia Let's Dance užiť už túto jeseň naživo v mestách po celom Slovensku.

„Let's Dance patrí už od roku 2006 medzi najväčšie divácke hity TV Markíza a zakaždým ide o spoločenskú udalosť sezóny. Nie je tomu inak ani tento rok. Vypočuli sme preto priania naozaj obrovského množstva divákov, ktorí by si šou chceli vychutnať naživo a už túto jeseň Let's Dance príde prostredníctvom televízie Markíza priamo do ich regiónu a postará sa im o nezabudnuteľný zážitok. Skutočne je sa na čo tešiť,“ prezradil Michal Borec, riaditeľ Centra marketingu skupiny Markíza.

Let's Dance turné štartuje začiatkom októbra v Michalovciach a tretieho novembra vyvrcholí v Bratislave.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #Let's Dance #Let's Dance turné