Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Čo bude vysielať nová markizácka televízia? Slovákov poteší návrat kultových programov

Nová televízia Markíza Klasik poodhalila zoznam programov, ktoré čoskoro čaká návrat na televízne obrazovky.

09.07.2024 00:00
Markiza KLASIK, Foto:
Markíza Klasik odštartuje vysielanie od 15. júla.
debata (1)

„TV Markíza oslávi tento rok už neuveriteľné 28. narodeniny a za ten čas ponúkla obrovské množstvo programov, ktoré stoja za to, aby sme si ich opäť pripomenuli. Markíza Klasik prinesie najmä overené tituly zo zahraničnej produkcie, doplnené o slovenskú a českú televíznu klasiku. Verím, že vďaka novej stanici a jej unikátnemu zameraniu získame ďalších nových divákov a diváčky, a ešte viac tak posilníme trhové líderstvo skupiny Markíza,“ vysvetlil Peter Gažík, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Na slovenské obrazovky sa vďaka novej televízii vrátia osvedčené televízne značky, z ktorých mnohé nadobudli doslova kultový charakter. Pripravte sa na poriadnu nádielku legendárnych seriálov a filmov, ale aj nezabudnuteľných televíznych šou, ktoré nepochybne potešia každého, kto je skutočný „klasik“.

Stanica spustí vysielanie už 15. júla a fanúšikovia seriálov a filmov netrpezlivo čakajú, čo im ponúkne. Teraz je to jasné. Kultová Hviezdna brána mieri na Markíza Klasik, pôvodne tento seriál mala vysielať Prima Cool SK. Nebude chýbať pôvodný Knight Rider, seriál Zmija, Kobra 11, Alf, A-tím, Rodina Addamsovcov, Pobrežná hliadka, Akty X, ale aj Beverly Hills 90210.

Z českých seriálov nebude chýbať: Chalupári, Nemocnica na okraji mesta, Sanitka, Lietajúci Čestmír, My všetci školopovinní, Škrečok v nočnej košeli.

Seriálový program doplnia kultové české a zahraničné filmy – trilógia Krstný otec, séria o Žandároch, Nevera po slovensky, Vítr v kapse, Srdečný pozdrav zo zemegule, Copak je to za vojáka, Můj brácha má prima bráchu, Jak svět přichází o básníky, Vinnetou, Vtedy na Západe, Poklad na striebornom jazere, Tarzan, Traja mušketieri, Súboj Titanov, Bláznivá strela, Ružový panter, Posledná pevnosť, Honba na ponorku a iné.

Z klasických šou nebude chýbať Uragán, Televarieté, Všetci sú za dverami, Hurikán, Možno príde aj kúzelník, Zahoď starosti.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #Markíza Klasik