Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Leto na Jojke: Zabudnite na reprízy! Pripravte sa na pokračovanie akčného hitu, ktorý Slováci zbožňujú

Ako bude vyzerať leto na Jojke? Diváci sa môžu tešiť na premiérové tituly.

14.06.2024 00:00
911, seriál 911, Foto:
Seriál 911 dorazí na Jojku so šiestou sériou.
debata

Letné mesiace bývajú už tradične v znamení televízneho oddychu. Hlavní hráči sa naplno pripravujú na novú sezónu od septembra, publikum trávi svoj voľný čas inak ako v obývačke, preto sa programová štruktúra mení. Pôvodná tvorba sa vytráca a objavujú sa akvizičné tituly alebo reprízy toho najlepšieho, čo rok priniesol. A presne v tomto móde sa ponesie leto na Jojke.

Pondelkové letné večery budú naďalej patriť Inkognitu. Pravidelnú dávky zábavy zabezpečia tie najlepšie epizódy Inkognita v dvojitej dávky, večerný program budú uzatvárať reprízy šou Nikto nie je dokonalý.

Utorky a štvrtky na Jojke dlhodobo patria seriálovej Nemocnici. Tá uzavrela desiatu sériu vo štvrtok. Od 25. júna si diváci vychutnajú český seriál Hviezdy nad hlavou. Seriál z malebného vidieka rozpráva s láskavým humorom a nadhľadom príbeh veterinárky Lucie Boučkovej, ktorá v malej dedinke zachraňuje nielen zvieratá, ale často aj ľudské životy. Jedného dňa sa však sama ocitne pred ťažkou voľbou, keď sa musí správne rozhodnúť medzi dvoma mužmi, aby našla pravú lásku a zabezpečila šťastnú budúcnosť pre seba a svojho syna Filipa.

V druhom večernom slote do programu vtrhnú Skutočné paničky z Budapešti. Očarujúce večierky, bezkonkurenčné vily a búrlivý spoločenský život charakterizujú každodenný život kráľovien mesta. Sedem dám s rôznymi životnými príbehmi spája jediné – všetky sú veľmi bohaté. Majiteľky drahého oblečenia a luxusných domov sú však zároveň ľudia z mäsa a kostí a popri podnikaní musia bojovať s obyčajnými životnými problémami tak ako všetci ostatní, pretože sú veci, ktoré sa za peniaze kúpiť nedajú.

Stredajšie večery budú patriť napínavému seriálu Big Sky (Čisté nebo), ktorý v USA uchvátil milióny divákov a získal titul veľkého hitu. Nasledovať bude český seriál Labyrint.

Od 27. júna si na svoje prídu fanúšikovia akčného hitu 911! Konečne sa na slovenské obrazovky dostane premiérová 6. séria a to rovno v dvoch častiach za sebou so začiatkom od 22:00. Večerný program bude otvárať český seriál Hviezdy nad hlavou.

Ako budú vyzerať letné víkendy na Jojke? Piatky a nedele budú patriť filmom. Sobotné večery obsadí ďalší český seriál Zákony vlka.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV JOJ