Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Televízny fenomén, ktorý prevalcoval Slovensko, je tesne pred finále: Bude to poriadne divoké

Druhá séria Ruže pre nevestu je tesne pred finále! Ktorá zo žien napokon vyrazí svoje sokyne v láske?

24.05.2024 00:00
ruža pre nevestu, Foto:
Druhá séria Ruže pre nevestu graduje.
debata (1)

The Bachelor je jednou z najobľúbenejších a najdlhšie vysielaných zoznamovacích šou na svete. Tvorcom formátu je americký producent a scenárista Mike Fleiss, medzinárodne ho distribuuje spoločnosť Warner Bros. International Television Production. Lokálne adaptácie vznikli v takmer 40 krajinách po celom svete vrátane Nemecka, Ukrajiny, Švajčiarska, Austrálie či Švédska. V domovských Spojených štátoch bola ohlásená už 28. séria tejto úspešnej šou.

Hľadanie lásky sa stalo tento rok doslova diváckym fenoménom nielen na Voyo, kde láme rekordy sledovanosti, ale v lineárnom vysielaní, kde je v piatkovom slote najsledovanejším nespravodajským programom a jednotlivé epizódy valcujú aj na sociálnych sietí. Ruža pre nevestu s druhou sériou si ešte viac podmanila slovenské obývačky.

Ruža pre nevestu začala svoju púť začiatkom marca. Vtedy sa 34-ročný podnikateľ Radko Urbanyak stretol s 18 ženami, ktoré v dvanástich postupne vyraďoval a najmä sa snažil vybudovať si zárodky vzťahu. Radko Urbanyak sa narodil v Banskej Bystrici, už desať rokov však žije v nórskom Osle, kde je spolumajiteľom niekoľkých luxusných barov. Napriek tomu, že nikdy nemal núdzu o ženy, zatiaľ sa mu nepodarilo nájsť životnú lásku.

V piatok večer na Markíze sa trojica semifinalistiek v zložení Julie, Jennifer a Stanka v ostrom súboji o srdce Radka a postúpia do úplného finále a dvanástej epizódy. Následne si Radko vyberie svoju vyvolenú. Ktorá z nich tesne pred finále vypadne?

Predposledná epizóda bude poriadne vyhrotená. Dievčatá, ale aj Radka čakajú turbulentné chvíle. Kým minulý rok sa „ženích“ Tomáš Tarr zoznámil s rodinami finálových dievčat na Slovensku, tento raz sa rodičia, príbuzní a kamaráti potenciálnych neviest vyberú na exotický ostrov, aby sa tu zoznámili s Radkom. Dievčatá o návšteve svojich príbuzných nič netušia a tak ich čaká obrovské prekvapenie – po niekoľkých týždňoch uvidia svojich najbližších a budú môcť zistiť, čo hovoria na ich potenciálneho partnera.

Snáď najväčšiu pozornosť a rozruch vyvolá mama českej modelky Júlie – tá si pre Radka pripraví hneď niekoľko darčekov a prekvapení a tak je hneď všetkým jasné, po kom zdedila Júlie talent prekvapovať a šokovať.

Pozrite si prvé zábery z predposlednej epizódy!

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #Ruža pre nevestu