Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Slováci budú nadšení: Akú hviezdu uvidia na tanečnom parkete počas Let's Dance turné?

Koho Slováci uvidia počas jesene na tanečnom parkete?

23.05.2024 00:00
debata

Let's Dance sa predstaví v úplne novom formáte, ktorý sa objavil iba v malom počte krajín vo svete. Tanečná šou vyráža na slovenské turné a to už počas nadchádzajúcej jesene. Fanúšikovia šou tak konečne uvidia naživo svoje obľúbené hviezdy na parkete.

Let's Dance ponúkne aj na turné všetko to, čo diváci na tejto šou tak milujú – skvelé výkony celebritných aj profesionálnych tanečníkov, nezabudnuteľné vtipné hlášky porotcov a sprievodné slovo obľúbených moderátorov TV Markíza. Toto a ešte omnoho viac si budú môcť fanúšikovia Let's Dance užiť už túto jeseň naživo v mestách po celom Slovensku, píše televízia v oficiálnom vyhlásení.

„Let's Dance patrí už od roku 2006 medzi najväčšie divácke hity TV Markíza a zakaždým ide o spoločenskú udalosť sezóny. Nie je tomu inak ani tento rok. Vypočuli sme preto priania naozaj obrovského množstva divákov, ktorí by si šou chceli vychutnať naživo a už túto jeseň Let's Dance príde prostredníctvom televízie Markíza priamo do ich regiónu a postará sa im o nezabudnuteľný zážitok. Skutočne je sa na čo tešiť,“ prezradil Michal Borec, riaditeľ Centra marketingu skupiny Markíza.

Matyáš Adamec bude súčasťou jesenného... Foto: Markíza
Petra Dubayová a Matyáš Adamec Matyáš Adamec bude súčasťou jesenného Let's Dance turné.

Nateraz sú potvrdené hviezdne mená, ktoré si znova zatancujú. Slováci sa môžu tešiť na Jána Koleníka, Nely Pociskovej, Janky Kovalčikovej, Gabiky Marcinkovej či Adama Bárdyho. Celebritní tanečníci však budú potrebovať aj tých profesionálnych, preto prvým známym menom z radu profi tanečníkov je Matyáš Adamec. „Na turné sa teším extrémne. Som rád, že môžem byť pri zrode niečoho takého a práve s takou partiou ľudí, ktorá tam je. Som presvedčený, že taký fenomén, ako je práve Let‘s Dance turné, tu ešte nebol. O to viac ma teší moja účasť,“ povedal v oficiálnom potvrdení jeho účasti.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #Let's Dance