Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Streamovací gigant štartuje na Slovensku: Ako sledovať. Koľko si diváci zaplatia. Čo všetko uvidia

Kompletné informácie o novej streamovacej službe Max na jednom mieste!

21.05.2024 00:00
max logo
Max je streamovacia platforma spoločnosti Warner Bros. Discovery.
debata

Utorok, 21. mája je pre viaceré krajiny strednej a východnej Európe dôležitým dňom. HBO Max sa stalo minulosťou a nastupuje novinka Max. Max spojí HBO Max, Discovery+ a Eurosport vo vylepšenej aplikácii s rozšírenou personalizáciou, ktorá ponúkne nové funkcie, žánre a príbehy z produkcie Warner Bros, DC, HBO Originals, Max Originals, Discovery, TLC, Cartoon Network, Eurosport a ďalších, pričom množstvo obsahu, ktoré je v súčasnosti dostupné na HBO Max, sa viac ako zdvojnásobí.

Max bude ponúkať možnosť výberu z mesačného a ročného predplatného a príplatok Sport, ktorý je možné pridať ku každému predplatnému. Všetky varianty budú obsahovať kompletné priame prenosy a vysielanie na požiadanie z olympijských hier v Paríži 2024, vďaka čomu budú môcť všetci predplatitelia sledovať najväčšie športové podujatie na svete.

Možnosti predplatného

Štandardné predplatné: 7,99 € mesačne
Používatelia môžu sledovať obsah na dvoch zariadeniach naraz, a to vo Full HD rozlíšení. Toto predplatné im umožňuje stiahnuť si až 30 položiek na sledovanie offline (platia obmedzenia).

Prémiové predplatné: 9,99 € mesačne
Premium poskytne používateľom najlepší zážitok zo sledovania. Používatelia môžu sledovať obsah až na štyroch zariadeniach naraz, a to v rozlíšení Full HD alebo 4K a so zvukom Dolby Atmos (podľa dostupnosti). Táto možnosť zahŕňa až 100 stiahnutí dostupného obsahu na sledovanie offline (platia obmedzenia).

Doplnok Sport: 3 € mesačne
Doplnok Sport prináša prenosy z najväčších športových podujatí vrátane tenisových grandslamov, cyklistických pretekov Grand Tours, automobilových pretekov 24 hodín Le Mans, priame prenosy z lineárnych kanálov Eurosport 1 a 2 a mnoho ďalšieho. Používatelia môžu sledovať športový obsah na dvoch zariadeniach naraz (je teda obmedzený len na dve sledovania naraz bez ohľadu na verziu predplatného). Sport sa predáva ako doplnok k základnému predplatnému, ktoré je potrebné na fungovanie doplnku.

Avizované predplatné s reklamami dorazí na Slovensko neskôr.

Ako bude prebiehať presun predplatiteľov?

Existujúci predplatitelia HBO Max budú môcť okamžite začať objavovať nové relácie na Maxe, kam sa prenesú ich existujúce profily a história sledovania. Budú môcť pokračovať v sledovaní tam, kde skončili. Niektoré zariadenia a verzie operačných systémov umožňujú automatickú aktualizáciu aplikácie HBO Max na Max. V ostatných prípadoch budú používatelia pri spustení aplikácie HBO Max vyzvaní na stiahnutie novej aplikácie Max.

Čo všetko ponúkne Max?

Predplatitelia si budú môcť vybrať zo širokej ponuky kvalitnej zábavy, ako sú filmy Warner Bros (Barbie, Aquaman a stratené kráľovstvo, Wonka) alebo seriály HBO Originals (The Last of Us, Biely lotos, Euphoria, Temný prípad: Nočná krajina, Režim, Sympatizant, Nevyjasnené zločiny Roberta Dursta, očakávaná komédia Franšíza).

Do Maxu smerujú aj nové Max Originals, ktoré rozširujú príbehy veľkých filmov spoločnosti Warner Bros. Pictures (Tučniak, Duna: Proroctvo, Vitajte v Derry – To Stephena Kinga). Tešiť sa môžete aj na klasické filmy z knižnice WB, ako sú sága o Harrym Potterovi, Paddington, Matrix, Temný rytier, Joker a Pán prsteňov, ako aj obľúbené tituly z produkcie Discovery, napríklad 90 dní do svadby, Zlatá horúčka a Fixer Upper.

Doplnok Šport prinesie divákom množstvo európskych a svetových športových podujatí, ako sú tenisové Grand Slamy (Australian Open, French Open, US Open), cyklistické preteky Grand Tour (Giro d‘Italia, La Vuelta a España, Tour de France a Tour de France Femmes), 24 hodín Le Mans, ako aj majstrovstvá sveta a zimné svetové poháre.

Toto leto bude Max jediným miestom, kde bude možné sledovať každý okamih olympijských hier v Paríži 2024 (v 25 európskych krajinách, kde bude Max dostupný). Paríž 2024 bude zahrnutý vo všetkých predplatiteľských plánoch, takže všetci predplatitelia budú môcť sledovať najväčšiu športovú udalosť na svete.

V porovnaní s inými streamovacími službami ponúka Max výnimočnú kombináciu širokého portfólia a vylepšenej aplikácie, ikonických franšíz a používateľskej prívetivosti. Max prinesie niečo pre všetkých – rozmanitú kolekciu kvalitného obsahu naprieč žánrami a formátmi z portfólia Warner Bros. Discovery, ako sú HBO Originals, Max Originals, filmy Warner Bros. a DC, plus detský obsah, a to najlepšie zo žánrov, ako sú šport, reality show, životný štýl, varenie, bývanie, skutočné kriminálne filmy a dokumenty (z produkcie Eurosport, Discovery, TLC, Food Network, HGTV, ID a mnohých ďalších).

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #HBO Max #streamovacia služba Max