Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Hviezda reality šou aj známa tvár Markízy: Do Let's Dance mieria ďalšie dve celebritné tváre

Deviata séria tanečnej šou odhaľuje tváre ďalších súťažiacich.

29.01.2024 10:30
Let's Dance, logo 2024 Foto:
Deviata séria Let's Dance odštartuje na jar na Markíze.
debata (1)

Televízia Markíza oznamuje ďalších dvoch hviezdnych súťažiacich v tanečnej šou Let's Dance. Známych je už týchto šesť mien: herečky Hana Gregorová, Anna Jakab Rakovská a Petra Dubayová, top modelka Michaela Kocianová, futbalista Ján Ďurica a speváčka Tina.

Pridávajú sa k nim dvaja známi a divákmi obľúbení páni. O víťazstvo na tanečnom parkete zabojujú šéfkuchár Martin Novák, známy z úspešnej šou Na nože, a dlhoročný redaktor Televíznych novín Ján Tribula.

Farma 15, farma, Čítajte viac Reality šou na Markíze v roku 2024: Potešia návraty stálic. Hrnie sa pokračovanie, na ktoré sa skoro zabudlo

„Martin je v gastropriemysle pojem. Je držiteľom mnohých ocenení, varil pre členov kráľovskej rodiny, pomohol mnohým reštauráciám. Janko Tribula je na obrazovkách Markízy takmer od jej vzniku. Za tie roky si vybudoval povesť profesionála, empatického a skromného človeka, ktorého ľudia majú radi. Tešíme sa, že obaja páni prijali naše pozvanie do šou,“ uviedol PR manažér šou Tadeáš Kurka.

„Ani jeden z nich nikdy netancoval. Som veľmi zvedavý, ako im to na parkete pôjde a ako sa popasujú s tanečnými krokmi. Bude to pre nich výzva. Držím im palce,“ povedal režisér šou Pepe Majeský.

Špeciál s Ilievom Čítajte aj Moderátor Iliev sa vracia na obrazovku ta3. Politiku vymenil za novú talkšou

„Už pri premiére minuloročnej série Let’s Dance sa ma medzi rečou opýtali, či by som nechcel ísť tancovať. Odpovedal som, že jasné v pohode. A po roku mi zavolali a oznámili, že idem tancovať. Takže to pred tým mysleli vážne (smiech). Ja som tu výzvu prijal a idem do toho,“ vyhlásil vyše dvojmetrový šéfkuchár Martin Novák.

Šéfkuchár Martin Novák z kuchárskej šou Na nože. Foto: TV Markíza
martin novák, na nože, Šéfkuchár Martin Novák z kuchárskej šou Na nože.

„Teším sa na nové priateľstvá, zážitky a chcem prekvapiť sám seba. Veľa mojich kamarátov, ktorí v Let's Dance boli, hovoria, že to bolo najväčšie dobrodružstvo ich života a zážitok na celý život. Tak uvidíme,“ dodal Ján Tribula.

Redaktor Televíznych novín Ján Tribula. Foto: TV Markíza
Ján Tribula Redaktor Televíznych novín Ján Tribula.
muž, obývačka, mobil, televízor Čítajte aj Ako Slováci sledujú spravodajstvo: Boj medzi televíziou a mobilnými zariadeniami

Poslednú, ôsmu sériu, v ktorej zvíťazili Jana Kovalčiková a Vilém Šír, uvádzala televízia Markíza od marca do mája 2023. Najviac divákov, až 605-tisíc, pritiahla k obrazovkám prvá epizóda. V priemere si desať priamych prenosov pozrelo 523-tisíc divákov v univerzálnej cieľovej skupine 12+ a ďalších 51-tisíc si šou pozrelo v trojdňovej oneskorenej sledovanosti. V obchodnej cieľovej skupine 12 – 54 si Let's Dance rovnako pripísalo vysoký priemerný trhový podiel 28,9 %, pričom až tri priame prenosy prekročili hranicu 30 %. Rekordnom bolo 35,0 % pri prvej epizóde.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #Let's Dance #televízna sezóna 2023/2024