Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Chcete sa stať tanečníkom v Let's Dance? Využite unikátnu príležitosť byť súčasťou hviezdnej šou

Tanečná šou plná hviezd a elegancie hľadá tanečníkov.

17.11.2023 06:00
Lets Dance logo Foto:
debata
Andrej Danko Čítajte aj Ježiš bude kráľ, ponúkne nám národné menu. Toto sú najlepšie vtipy, ktoré kolujú slovenským internetom

Tanečná šou Let's Dance patrí dlhodobo k najsledovanejším formátom nielen na Slovensku, ale aj vo svete. Počas ôsmich sezón si diváci mohli vychutnať vystúpenia pripomínajúce hollywoodske produkcie, krásne kostýmy, tematické večery, nádherné emócie a v neposlednom rade strhujúce tanečné výkony celebrít a ich tanečných partnerov, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou tohto formátu.

Práve pre tanečníkov teraz prichádza jedinečná príležitosť byť súčasťou tejto veľkolepej šou. Televízia Markíza totiž otvára kasting pre všetkých profesionálnych tanečníkov, ktorí chcú predviesť svoje kvality a umenie a urobiť ďalší krok vo svojej kariére.

Zažiť atmosféru Let's Dance odporúča aj Ján Koleník:

„Verím, že byť súčasťou Let's Dance je niečo výnimočné. Tanečníci majú obrovskú šancu odprezentovať seba a svoje zručnosti. Súčasne im účinkovanie v šou poskytne nové kariérne príležitosti a otvorí dvere do sveta šoubiznisu,“ povedal kreatívny producent a režisér šou Pepe Majeský.

Vďaka Let's Dance sa do povedomia širokej verejnosti dostali tanečníci ako Peter Modrovský, Katarína Jakeš (rod. Štumpfová), Ivana Gáborík (rod. Surovcová), Dominika Rošková, Vílém Šír, Marek Klič, Matyáš Adamec a mnohí ďalší.

„Tanečníci sú integrálnou súčasťou Let's Dance a majú veľmi zodpovednú úlohu. Sú nielen spolutvorcami choreografií, ale aj najbližšími osobami celebritných účinkujúcich v súťaži. Budú však mať obrovskú podporu každého, kto sa podieľa na tvorbe šou, získajú nové skúsenosti, vyskúšajú si rôzne tanečné štýly a budú spolupracovať len s tými najlepšími vo svojom odbore,“ dodal hlavný choreograf Miňo Kereš.

druhá šanca, Čítajte aj Markíza v roku 2024: Najočakávanejší seriálový návrat stálice, ktorú Slováci zbožňujú

Ôsma séria Let’s Dance sa stala jedným z najsledovanejších programov sezóny. Tituly kráľa a kráľovnej tanečného parketu si vybojovali Jana Kovalčiková a Vilém Šír, ktorí vo finále zvíťazili nad Gabrielou Marcinkovou s Matyášom Adamcom a Vratkom Sirágim s Annou Riebauerovou. Nedeľnými večermi sprevádzala moderátorská dvojica Viktor Vincze a Lucia Hlaváčková a tanečné výkony hodnotila skvelá porota v zložení Adela Vinczeová, Tatiana Drexler, Ján Ďurovčík a víťaz siedmej série Ján Koleník. O tom, kto sa bude môcť pýšiť titulmi kráľovná a kráľ tanečného parketu, rozhoduje odborná porota a diváci prostredníctvom SMS hlasovania.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť na kasting na webe Markízy do 6. decembra 2023.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #Let's Dance