Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Pokračovanie článku: Prvý veľký televízny súboj je tu! Kedy odštartujú ďalšie jesenné novinky?

Premiéry podvečerných relácií

Bez servítky (TV JOJ)

Štart: pondelok 28. augusta o 17:50

Ako prvá sa na obrazovky vráti súťažná kuchárska reality šou, v ktorej sa diváci každý týždeň stretnú s päticou zaujímavých ľudí, pričom každý deň pripraví „hostinu“ a zábavný program jeden z nich. Predchádzať jej o 17:15 budú premiérové časti súťažnej šou Riskuj! s moderátorom Dušanom Ambróšom a tromi súťažiacimi.

Mama na prenájom II. (TV Markíza)

Štart: pondelok 4. septembra o 17:55

Populárny denný seriál sa vracia na obrazovky s novými časťami začiatkom septembra. Po mimoriadnom úspechu prvej série pokračuje so všetkými obľúbenými hlavnými postavami, no objavia sa aj ďalšie známe herecké mená, ktoré prinesú nový rozmer do samotného deja. Najmä príchod Hankinej biologickej mamy Lucie (Monika Horváthová) poriadne zamieša u Tomanovcov kartami.

Všade dobre, doma naj (Jednotka)

Štart: pondelok 4. septembra o 18:25

Nová vedomostná súťaž o Slovensku i Európe, v ktorej sa súťažiaci snažia získať atraktívne finančné výhry, nahradí na obrazovke Jednotky jarnú novinku Traf to!. V novej podvečernej súťaži s moderátorom Martinom Nikodýmom si svoje znalosti preveria vždy traja súťažiaci v troch kolách. Predchádzať jej bude o 17:50 tradičný vedomostný Duel, ktorý sa vráti s premiérovými časťami.

Nákupné maniačky (TV JOJ)

Štart: pondelok 4. septembra o 15:40

Vynovená lifestylová relácia, v ktorej si päť súťažiacich „zmeria“ svoje sily v tom, ako sa vedia zladiť a kúpiť si svoj outfit dňa za dve hodiny a s rozpočtom 400 eur. Na konci týždňa porotcovia Marián Hornyak a Ema Fajnor zhodnotia outfit každej jednej súťažiacej a vyberú víťazku. Reláciu bude JOjka uvádzať trikrát do týždňa – okrem pondelka aj v stredu a piatok v rovnakom čase.

Najvernejší II. (Jednotka)

Štart: nedeľa 3. septembra o 18:10

Na nedeľné podvečery na Jednotke sa vráti jarná novinka – magazín Najvernejší, v ktorom psí kouč Juraj Ferko spolu s moderátorom Jurajom Bačom zlepšujú život psa a jeho ľudskej svorky. Konkurovať mu budú premiérové epizódy Nového bývania na Jojke a repríza Hornej Dolnej na Markíze.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #RTVS #TV JOJ #TV Markíza #televízna sezóna 2023/2024