Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Voyo stále rastie. Už má 570-tisíc predplatiteľov, pripravuje desiatky nových titulov

Streamovacia služba pripravuje nové Voyo Originály, Voyo Špeciály a Voyo Filmy.

12.08.2023 06:00
Voyo logo Foto:
debata (1)

Streamovacej služba Voyo, ktorú na Slovensku prevádzkuje skupina Markíza, po kompletnom vizuálnom aj obsahovom reštarte koncom roka 2020 výrazne stúpa počet predplatiteľov. Len vo februári prekročila pol miliónovú hranicu predplatiteľov na Slovensku a v Česku, a aktuálne už hlási pokorenie hranice 570-tisíc používateľov s plným predplatným.

televízor, televízia, ovládač, Čítajte aj Prekvapujúce poradie: Hľadanie top slovenského seriálu pokračuje a prináša prekvapenia

„Ponuka Voyo sa s neuveriteľnou dynamikou rozrastá. Tento rok si diváci môžu vyberať z piatich pôvodných, prémiových projektov pod značkou Voyo Originál, uviedli sme ďalší z plánovaných Voyo Špeciálov – stand-up comedy šou Jakuba Zitrona Ťapáka a v auguste prinesieme aj nemenej skvelý špeciál Sama Trnku – a významne tiež narastá počet distribučných filmov, ktoré po ich ceste tuzemskými kinami ponúkame na Voyo v kategórii Voyo Film,“ hovorí programová riaditeľka skupiny Markíza a skupiny Nova Silvia Majeská.

Za úspechmi Voyo stoja exkluzívne tituly vlastnej tvorby pod značkami Voyo Originál a Voyo Špeciál, obľúbené televízne programy v predstihu, atraktívne športové prenosy, knižnica filmov a seriálov z lokálnej aj svetovej produkcie, ale aj živé vysielanie staníc skupiny Markíza.

Jakub Zitron Tapak, Čítajte viac August na Voyo: Nový originálny seriál s Maštalírom a nával humoru od slovenských stand-upistov

Po Matematike zločinu rozšíri na jeseň ponuku projektov pod značkou Voyo Originál pôvodný český špionážny triler Extraktori s hviezdnym obsadením. V hlavných rolách sa predstavia Jakub Štáfek, Pavla Gajdošíková a Jan Révai, diváci sa môžu tešiť aj na obľúbeného herca Jána Koleníka.

V špionážnom trileri Extraktori sa predstaví aj... Foto: Voyo
Extraktori, Ján Koleník V špionážnom trileri Extraktori sa predstaví aj Ján Koleník a Pavla Gajdošíková.

So svojou česko-slovenskou verziou sa vráti najzamilovanejšia reality šou Love Island a tiež celosvetovo úspešná reality šou Big Brother.

„Popritom neustále rozširujeme ponuku zahraničných filmov, seriálov a reality šou. Nespomaľujeme ani v nasledujúcich sezónach, pripravujeme desiatky exkluzívnych Voyo Originálov a ďalších noviniek. Je sa na čo tešiť,“ dodáva Majeská.

televízia, sledovanie, diaľkový ovládač Čítajte aj Odborník o vypínaní českých staníc: Rokovania pokročili, krokom Orangeu nerozumieme

Z kín rovno na Voyo zamieria na jeseň slovenské a české filmové hity, napríklad slovenská komédia producentky Michaely Čobejovej v réžii Samuela Spišáka s názvom Smolu nosíš ty, láska, ďalej česká dobrodružná komédia Buď chlap! režiséra a scenáristu Michala Samira, alebo road movie Želanie k narodeninám s Evou Holubovou a Jaroslavom Dušekom v hlavných úlohách, ale aj sarkastická vzťahová komédia Život pre samoukov s Janou Plodkovou, Jaroslavom Pleslom a Zuzanou Kronerovou.

Sarkastická vzťahová komédia Život pre samoukov... Foto: Voyo
zivot pro samouky-1440x550 Sarkastická vzťahová komédia Život pre samoukov pribudne na jeseň do knižnice Voyo.

Futbaloví fanúšikovia nájdu v novej sezóne exkluzívne na Voyo všetkých 192 zápasov najvyššej slovenskej futbalovej súťaže – Niké ligy.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Voyo #televízna sezóna 2023/2024