Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Obrovská premena legendárnej šou na Jojke: Na jeseň diváci uvidia priehrštie noviniek!

Poznáme detaily novej série Nákupných maniačok.

03.08.2023 06:00
debata

Na obrazovky televízie JOJ sa pre veľký úspech po niekoľkých mesiacoch opäť vráti legendárna šou Nákupné maniačky. Tešiť sa môžete na viacero noviniek, pričom jednou z nich je aj zmena na porotcovskom poste!

markíza, tv markíza, Čítajte aj Koniec tajnostiam: Markíza odhalila hlavnú jesennú šou. Zabudnite na Superstar alebo Tvár...

Šou Nákupné maniačky má na Jojke dlhú históriu. Vysielať sa začali ešte v roku 2013 a najmä medzi ženskými diváčkami sa tešila veľkej obľube. Týždeň čo týždeň si dievčatá a dámy merali sily v otázke vkusu a taktiež ukazovali, aké poklady majú vo svojich šatníkoch.

jama levova Čítajte aj Veľká jesenná novinka potvrdená: Markíza predstaví reality šou, aká tu ešte nebola

Po niekoľkoročnej pauze sa Maniačky vrátili na Jojku v januári s dvadsiatimi premiérovými časťami. Tie mali veľký úspech, a preto padlo rozhodnutie, že sa bude v nakrúcaní pokračovať. A nová séria bude obsahovať dramatické novinky. Dlhoročná relácia privíta nové posily v porote, šou prejde totálnou vizuálnou zmenou.

Prvý pohľad na vynovené Nákupné maniačky na Jojke! Fotogaléria - 6 fotiek Všetky fotky
Prvý pohľad na vynovené Nákupné maniačky.
Dárius Haraksin Čítajte aj Šéf JOJ 24: Voľby budú o emóciách, voliči sa potrebujú zorientovať, kto za koho "kope"

V týchto dňoch sa kamery znova zapli a nakrúcanie nových premiérových častí je v plnom prúde. Najnovšie pokračovanie bude uvedené už túto jeseň. Diváci sa môžu tešiť na viacero noviniek. Jednou z nich je aj zmena na poste porotcu. Po boku ostrieľaného Mariána Hornyáka sa predstaví aj influencerka a módna ikona Ema Fajnor.

žena za počítačom Čítajte aj Veľké otrasy v rebríčku webov: Aktuality prišli o prvenstvo, predbehli ich až dva weby. Novým lídrom je bulvár

„Novú tvár, ktorá by bola novou porotkyňou v Nákupných maniačkach sme začali hľadať pred pár mesiacmi. Na konkurz sme pozvali viacero žien, ktoré by mohli byť správne pre túto reláciu. Realizovalo sa niekoľko konkurzov, no stále sa nám nedarilo nájsť "tú“, o ktorej by sme boli na sto percent presvedčení. Až zrazu sa objavila Ema Fajnor a voľba bola úplne jasná. Je to elegantná a inteligentná mladá dáma, s vkusom, so šarmom, so svojským humorom a skvelým názorom," vysvetlila dramaturgička Nákupných maniačok Ľudmila Lenárová.

Diváčky a divákov určite poteší aj úplne nové moderné a krásne štúdio, v ktorom sa nakrúcanie realizuje. „Naši architekti odviedli dokonalú prácu a do bodky splnili naše predstavy,“ doplnila Lenárová.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV JOJ #televízna sezóna 2023/2024 #Nákupné maniačky