Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Markíza potvrdila jesenné vysielanie tohto programu: Na obrazovky sa dostane úplne nová šou

Ktorá nová relácia dostane na jeseň priestor?

26.04.2023 06:00
debata (1)
Dokumentárna reality šou Jama levova sa dostane... Foto: TV Markíza
jama levova, Dokumentárna reality šou Jama levova sa dostane na obrazovky už na jeseň tohto roka.
markíza, tv markíza, Čítajte aj Markíza s ďalšou zásadnou novinkou: Spravodajstvo kompletne mení podobu, avizuje exkluzívny obsah

Celosvetovo úspešná podnikateľská reality šou Dragons' Den mieri na obrazovky televízie Markíza pod slovenským názvom Jama levova. V spolupráci so Slovenskou sporiteľňou ponúkne odvážnym a ambicióznym podnikateľom, vynálezcom a autorom revolučných myšlienok jedinečnú šancu získať významnú finančnú investíciu do ich originálnych projektov.

Princíp je veľmi jednoduchý. Podnikatelia predstavia svoj nápad či existujúci biznis piatim ostrieľaným investorom. Tí sa následne rozhodnú do tých najlepších produktov alebo služieb zainvestovať svoje vlastné peniaze a pomôžu talentovaným podnikateľom preraziť.

HalfPrice Čítajte aj Po Primarku prichádza do Bratislavy ďalší módny reťazec: Ponúka svetové značky za šokujúco nízke ceny

„Dragons' Den, Shark Tank, Die Höhle der Löwen, Imperiul Leilor, Den D – to je len niekoľko názvov, pod ktorými je šou Jama levova známa v zahraničí. Tento výnimočný formát sa dočkal už viac než štyridsiatich adaptácií a s úspechom sa vysielal v krajinách po celom svete vrátane USA, Veľkej Británie, Kene, Fínska, Nemecka či všetkých našich susedných štátov. Som preto veľmi rád, že už túto jeseň sa k nim pridá aj Slovensko a pevne verím, že sa divákom a diváčkam bude naša verzia šou páčiť,“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Pravidlá mojej ženy Čítajte aj Katastrofálna sledovanosť: Takto si RTVS zdecimovala novú reláciu za pár týždňov

Srdcia divákov a dôveru podnikateľov po celom svete si táto šou získala svojou jedinečnou energiou, profesionalitou a pozitívnym dopadom na podnikateľské prostredie v krajine. Počas dvadsiatich dvoch rokov vysielania bolo na svete preinvestovaných približne 600 miliónov dolárov a z programu vzišlo množstvo úspešných biznisov.

televízia, ovládač Čítajte aj Vlani sme v televízii videli 2 milióny reklám. Ktorá bola najdrahšia a ktorú sme videli najčastejšie?

Teraz tento celosvetovo úspešný formát prichádza v tom najmodernejšom šate aj na Slovensko! Piatim bohatým a mimoriadne úspešným investorom, ktorí sa vypracovali od piky, predstavíme originálne podnikateľské nápady a existujúce firmy, do ktorých sa oplatí investovať nemalé čiastky výmenou za podiel vo firme. Investori okrem financií ponúkajú aj svoje odborné rady a sprostredkovanie cenných kontaktov.

„Pre tento feel-good formát je mimoriadne dôležitá vysoká kvalita castingu. Záleží nám na čo najväčšom počte investícií, preto hľadáme nápady a projekty, ktoré našich neúprosných investorov presvedčia, že za to stoja. Môžu byť z akéhokoľvek odvetvia a v ktoromkoľvek štádiu podnikania, od roviny prvotnej idey až po fungujúce firmy s existujúcim produktom,“ vysvetľuje Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

pán prsteňov, Čítajte aj Najdrahší seriál sveta má obrovský problém: Asi len málokto ho zvládol dopozerať

Záujemcovia o účasť v šou sa môžu prihlásiť až do konca apríla 2023. Okrem možnosti zinkasovať finančnú investíciu od niektorého z pätice investorov dostanú vybraní kandidáti a kandidátky aj jedinečný mediálny priestor v najsledovanejšej televízii Markíza. Môžu tak osloviť nových klientov a získať tiež množstvo kontaktov priamo z brandže.

Formát Dragons' Den má pôvod Japonsku, kde ho vyvinula a v roku 2001 prvý raz uviedla na obrazovky tamojšia Nippon TV, celosvetovo ho distribuuje spoločnosť Sony Pictures Television. Na konte už má viac než 30 ocenení, napríklad v USA získal štyri roky po sebe prestížnu cenu Emmy.

Novú šou Jama levova uvedie TV Markíza na svoje obrazovky už na jeseň 2023.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #Jama levova #televízna sezóna 2023/2024