Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Veľký deň pre Slovensko je tu: Posledná globálna televízna služba je konečne dostupná!

V utorok na Slovensku štartuje ďalšia globálna streamovacia služba SkyShowtime! Dlhému čakaniu je koniec. Slováci si môžu nového konkurenta Netflixu, HBO Max alebo Disney+ preplatiť za 5,99 eura mesačne. Ak však využijete uvádzaciu zľavu, novú službu môžete mať len za 2,99 eura doživotne.

14.02.2023 06:00
debata (2)
Nová streamovacia platforma SkyShowtime... Foto: SkyShowtime
skyshowtime, Nová streamovacia platforma SkyShowtime odštartuje na Slovensku už 14. februára.
streamovacie služby Čítajte aj K Netflixu, HBO Max či Disney+ pribudne SkyShowtime. Ktorú si vybrať a koľko to stojí?

SkyShowtime láka od začiatku obrovským množstvom atraktívneho obsahu v podobne filmov a seriálov. SkyShowtime bude unikátnou službou, vôbec po prvýkrát bude v sebe kombinovať obsah viacerých služieb, ktoré pôsobia v USA. Nová streamovacia služba ponúkne exkluzívne televízne premiéry kinofilmov od Paramount Pictures a Universal Pictures – dvoch najstarších hollywoodskych štúdií, ktoré dohromady tvoria takmer 50 % hollywoodskych kasových trhákov.

mama na prenájom, Čítajte aj Kostrbatý štart tvrdej kuchárskej šou: Markízu však teší výkon denného seriálu

Medzi nimi nebudú chýbať napríklad Top Gun: Maverick, Jurský svet: Nadvláda, Mimoni: Zloduch prichádza, Severan, Spievaj 2, Ježko Sonic 2, Stratené mesto, Panstvo Downton: Nová éra, Nie, nie či Belfast, Sanitka alebo Smradi.

Okrem toho ponúkne SkyShowtime svojim divákom premiérové seriály, programy pre deti a rodinu a výber ikonických titulov od značiek Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios a Peacock a to všetko na jednom mieste. SkyShowtime tiež prinesie vlastnú pôvodnú tvorbu, dokumenty a špeciálne série z trhov, na ktorých bude dostupný.

ruža pre nevestu, tomáš tarr, Čítajte aj Markizácky ťahák ide do vysielania: Ako vyzerá šou po 17 rokoch? Kto je nový televízny miliónár?

Generálny riaditeľ SkyShowtime Monty Sarhan povedal: „Spustenie SkyShowtime na ôsmich nových trhoch je neuveriteľný spôsob, ako začať rok. Toto je naše najväčšie spustenie k dnešnému dňu a som nesmierne nadšený, že môžem stavať na pokračujúcom úspechu služby, ktorá už bola spustená v Škandinávii, Holandsku, Portugalsku a mnohých iných regiónoch. Som si istý, že naši noví diváci v strednej a východnej Európe si užijú náš úžasný rad seriálov a filmov za skvelú cenu. Veľmi sa tešíme aj z toho, že do strednej a východnej Európy prinášame milované pôvodné scenáristické seriály.“

Pred pár týždňami SkyShowtime nakupovalo a získalo viaceré vylúčené tituly z knižnice HBO. Ide o prevzatie 21 titulov a celkovo 168 epizód seriálov a šou. Po novom dostanú prevzaté seriály nálepku SkyShowtime Originals. Pre slovenské publikum je to o to dôležitejšia správa, že realizácie sa dočká úplne prvý slovenský seriál, ktorý vznikal pre HBO Max. Ide o novinku s názvom Víťaz.

dunaj, svarinská, Čítajte aj Naozaj výhra pre televízie? Večerný seriál je na tom horšie ako ten podvečerný

Diváci si budú na SkyShowtime pozrieť aj vynikajúci seriál Bez vedomia s Táňou Pauhofovou, ktorého sa HBO Max takisto vzdalo a stiahlo zo svojej ponuky. Nová dohoda sprístupní seriály a relácie naprieč Európou, diváci budú mať možnosť vidieť rumunské, chorvátske, švédske, fínske, maďarské, dánske, španielske vybrané televízne formáty.

Gabor Harsanyi, regionálny generálny riaditeľ SkyShowtime pre strednú a východnú Európu, povedal: „SkyShowtime prináša zoznam neuveriteľného obsahu. Sme hrdí na to, že našim novým zákazníkom v strednej a východnej Európe prinášame nový a exkluzívny prístup k najnovším sériám a najväčším filmovým trhákom z našich ikonických a svetovo uznávaných štúdií, ako aj k miestnemu a pôvodnému programu, ktorý bude rezonovať u našich divákov. Som nadšený, že táto prémiová ponuka svetovej triedy prichádza do nášho regiónu s miestnym rozprávaním a veľmi konkurencieschopnou ponukou v celej strednej a východnej Európe.“

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #televízna sezóna 2022/2023 #SkyShowtime