Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Najdôveryhodnejšia mediálna značka je opäť ta3

Aj v najnovšom hodnotení medzinárodného prieskumu Reuters Institute for the Study of Journalism je najdôveryhodnejším slovenským médiom Televízia ta3.

17.06.2022 00:00
TA3, pr, nepouzivat

Inštitút Reuters vydal svetovo najkomplexnejšiu štúdiu o mediálnom dianí Digital News Report 2021 už desiatykrát. Prieskum zbieral dáta v 46 krajinách na konci januára a začiatkom februára 2022 a zúčastnilo sa ho 92-tisíc respondentov. Slovenská časť prieskumu bola realizovaná na vzorke 2007 respondentov.

TA3, pr, nepouzivat

Ján Svoboda, generálny riaditeľ ta3 :

“Pre ta3 je to skvelé ocenenie náročnej a zároveň veľmi zodpovednej práce celého kolektívu v tomto ťažkom období. Sme vďační, že značka ta3, či už ako televízia ale aj online portál, obhájili prvenstvo. Zaväzuje nás to pokračovať v našej misii, ktorej cieľom je prinášať najlepšie a najobjektívnejšie spravodajstvo na Slovensku. Ešte viac sa v súčasnosti sústredíme na oblasť online a sociálnych médií, overovanie faktov a pripravujeme ďalšie spravodajské formáty. Ďakujeme aj našim verným divákom a čitateľom za dôveru a všetkým pracovníkom ta3 za skvelú prácu.”

TA3, pr, nepouzivat
chyba