Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Príchod nového streamovacieho gigantu sa blíži! Pozrite si prvé slovenské spoty

O necelé tri týždne vstúpi na slovenský televízny trh nový streamovací hráč. Disney+ nenecháva nič na náhodu a rozpútal boj o diváka.

28.05.2022 07:00
disney+, disney plus, disney, televízia, online... Foto:
Disney+ prichádza na Slovensko! Od 14. júna.
debata
stranger things, obi-wan kenobi, Čítajte aj Takýto seriálový deň tu tento rok ešte nebol! Tieto hity hlásia štart vysielania

V ostatných dňoch je badať v uliciach miest, ale aj v klasickom televíznom vysielaní, že Disney+ spustilo veľkú reklamnú kampaň. Ľudia sa môžu stretnúť s reklamou na každom kroku. Zaujímavosťou je, že slovenské upútavky sa objavili aj vo vysielaní, čo je paradoxná situácia, keďže istým spôsobom streamovacie služby sú konkurenciou pre klasické lineárne vysielanie. Všetko to vypukne už 14. júna, keď Disney+ bude dostupné vo viacerých európskych krajinách spolu s lokalizáciou v národných jazykoch.

markíza krimi, Čítajte aj Husársky kúsok! Markíza vyfúkla Jojke jej seriálovú kriminálnu vlajkovú loď

Bežná cena mesačného predplatného je 7,99 eur, ročného zasa 79,90 eur. Aktuálne beží kampaň, vďaka ktorej môžu potenciálni predplatitelia získať výhodnejšie predplatené za cenu 63,90, teda za cenu ôsmich mesiacov dostanú ročné predplatné. Kľúčom k získaniu je predregistrácia.

na love, Čítajte aj Definitívny koniec Oteckov je za rohom! Ako náhrada príde úplná novinka

Predplatitelia budú mať prístup k seriálom Boba Fett: Zákon podsvetia a Mandalorián od producenta a scenáristu Jona Favreaua. Hneď od spustenia bude dostupný aj fanúšikmi očakávaný seriál Obi-Wan Kenobi, pripravený je aj seriál Moon Knight z dielne štúdia Marvel s Oscarom Isaacom v hlavnej úlohe. Ten sa predstaví ako Steve Grant, bojazlivý predavač v múzejnom obchode so suvenírmi, ktorý trpí výpadkami pamäte a spomienkami na iný, cudzí život. Predplatiteľom bude k dispozícii aj na Oscara nominovaný film Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch, v ktorom hlavné úlohy stvárnili Simu Liu a Awkwafina.

rod draka, house of the dragon, matt smith, Čítajte aj Zaujímavé: Nová Hra o tróny má poriadne tučný rozpočet! No rozhodne nie rekordný

Chýbať nebude ani ďalší film nominovaný na Oscara – Luca od štúdií Disney a Pixar, ale ani tohtoročnými Oscarmi ocenené filmy Encanto: Čarovný svet z produkcie Walt Disney Animation Studios či Cruella s Emmou Stone.

Z produkcie Star sa môžu predplatitelia tešiť na komediálny seriál Iba vraždy v budove, Pam a Tommy alebo The Kardashians. V ponuke budú aj Simpsonovci, Klinika Grace, Black-ish alebo 9–1–1, dramatický seriál z prostredia losangelských záchranárov. Z dielne National Geographic sa predstaví dokumentárny seriál Svet očami Jeffa Goldbluma alebo Oscarom ocenený film Free Solo.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Disney #Disney+