Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Anketa: Nehovorte, že nesledujete slovenské seriály! Hlasujte za ten najlepší

Veľká letná anketa je po roku opäť tu! Televízna sezóna 2019/2020 sa uplynutím posledného júnového dňa skončila. Je načase, po ročnej pauze, opäť nájsť najlepší slovenský seriál tejto sezóny. Hlasovanie bude prebiehať v štyroch kolách.

, 08.08.2020 07:00
oteckovia, jenny, hniezdo, nový život,... Foto:
Hlasujte v druhom kole, do tretieho postúpi už len šesť najlepších seriálov.
debata (1)

V prvom kole vypadli jojkárske seriály: Bola raz jedna škola, Trhlina, Hrobári a Ministri.

Prvé kolo hlasovania prebiehalo od 1. augusta a do 7. augusta, v ponuke bolo trinásť seriálov. Do ďalšieho kola postúpilo deväť, podľa vás, najlepších seriálov. Druhé kolo trvá od 8. augusta a skončí sa 14. augusta. Z deviatky vyberiete šestku, ktorá postúpi do tretieho kola.

Do tuhého pôjde už v treťom kole, ktoré štartuje 15. augusta. Na jeho konci zo šestky vznikne top trojka najlepších seriálov. Koniec má určený 21. augusta.

Finálové, štvrté kolo, v ktorom bude bojovať finálová trojka sa začne 22. augusta a víťaza budete vyberať do 28. augusta. Vyhodnotenie ankety sa dozviete v sobotu, 29. augusta, spolu s výsledkami veľkej júnovej, júlovej, ale aj augustovej ankety. Je to na vás, hlasujte!

UPOZORNENIE: Do letnej ankety nie sú zaradené jarné markizácke seriály Červené pásky a Pán profesor, keďže ich televízia kvôli pandémii stiahla po dvoch až troch častiach z vysielania a preto nie je možné posúdiť ich celkovú kvalitu.

1. Oteckovia – TV Markíza

Markíza musela ukončiť vysielanie piatej série obľúbeného podvečerného hitu na začiatku apríla. Minuli sa jej predtočené epizódy. Nakrúcanie sa obnovilo začiatkom júna, nové epizódy uvidia diváci na jeseň.

Upútavka na piatu sériu.

2. Susedia – TV Markíza

Prvou obeťou pandémie boli Susedia. Z novej ôsmej série sa odvysielali len dve epizódy.

Upútavka na začiatok ôsmej série.

3. Horná Dolná – TV Markíza

Z obrazoviek zmizli aj premiérové časti komediálnej stálice, nahradili ich reprízy. Návrat nových epizód televízia avizuje na jeseň.

Počas pandémia vznikla špeciálna korona epizóda.

4. Sestričky – TV Markíza

Počas minuloročnej jesene sa vrátili na obrazovky obľúbené Sestričky s druhou sériou a tá úspechom predčila prvú sezónu. Sledovanosť kontinuálne rástla a zvýšila o 150-tisíc divákov.

5. Za sklom – TV JOJ

Na jeseň sa dostala k divákom dlhoočakávaná finálová séria vysokorozpočtovej kriminálky, ktorá bola inšpirovaná vraždou novinára a politickými kauzami.

6. Delukse – TV JOJ

Na jeseň Jojka uviedla komediálnu novinku, ktorá si svojich divákov našla, sledovanosť bola stabilná a uspokojivá. Televízia potvrdila nakrúcanie ďalších epizód.

7. Jenny – TV JOJ

Mal sa odohrať boj medzi Jojkou a Markízou. Jej jarná novinka Jenny si mala zmerať sily s Červenými páskami. Nestalo sa. Jojka však svoju novinku odvysielala celú.

Upútavka k seriálu Jenny.

8. Nový život – TV JOJ

Denný seriál od januára zaznamenal obrovský úspech a vytvoril si veľkú divácku základňu. Ani redukované vysielanie, raz do týždňa, nestačilo, aby sa udržal na obrazovke počas korony. Počas apríla musel ísť na nútenú prestávku. Druhá séria sa vráti na jeseň.

9. Hniezdo – RTVS

Najväčší hit RTVS za novodobú históriu. Rodinná dráma opantala Slovákov a prinášala verejnoprávnej televízii obrovské rekordy. Aj napriek korona videli seriál diváci bez obmedzení.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #RTVS #televízia JOJ #oseriáloch #televízia Markíza