Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Nič väčšie na televíznych obrazovkách sa ešte neudialo: Hra o tróny predvedie gigantický zážitok

Fanúšikovia Hry o tróny budú nadšení a šokovaní zároveň.

07.07.2024 00:00
rod draka, hra o tróny, Foto:
Rod draka čaká jedna z najväčších epizód vôbec.
debata

Druhá séria Rodu draka smeruje k svojej polovici. V nedeľu večer, respektíve v pondelok v skorých ranných hodinách bude na Slovensku dostupná už štvrtá epizóda s názvom A Dance of Dragons. Konečne sa diváci dočkajú momentu, na ktorý sa dlho čakalo. Vojna v Západozemi sa začína, niet cesty späť. Rozdelený klan Targaryenovcov sa proti sebe postaví, aby sa ukončil konflikt o Železný trón.

Znalci knižnej predlohy dobre vedia, čo táto epizóda predvedie. Bude to prvý stret vojsk znepriatelenej rodiny, ale najmä stret drakov. Doteraz sa zelený a čierny klan snažil odvrátiť otvoreného súboja drakov, všetci vedia, že to bude znamenať obrovskú tragédiu plnú krvi a popola. Akonáhle sa začnú draci medzi sebou biť, bude to znamenať koniec celého rodu. Avšak udalosti z finále tretej epizódy jasne naznačili, že iná možnosť nie je. Len tvrdý boj na život a smrť.

Rhaenyra Targaryen sa do poslednej sekundy snažila zabrániť vojne a tajne sa dostala do Kráľovho prístaviska, aby sa poslednýkrát porozprávala s Alicent, niekdajšou spriaznenou dušou a kráľovnou vdovou. Ich rozhovor nepriniesol výsledok, aký si predstavovala, len utvrdenie toho, že bez boja si na Želežný trón, ako právoplatná nástupkyňa, nesadne.

Pozrite si prvé zábery zo štvrtej epizódy, ktorá predvedie najväčšie akčné scény, aké boli nakrútené.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Hra o tróny #Rod draka