Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Jedinečné premeny a krásne lokality: Chaty snov sa vracajú na televízne obrazovky

České chaty snov prichádzajú na slovenské obrazovky s novou sériou.

06.07.2024 00:00
České chaty snů II Foto:
Druhou sériou relácie České chaty snů sprevádza trio odborníkov a vtipkárov: architekt Petr, sochár Sebastian a nový prírastok do tímu, architekt Ondřej.
debata

Česi patria medzi národy, ktoré sú známe svojou mimoriadnou záľubou v chatárčení a chalupárčení. Svoje druhé nehnuteľnosti vyrážajú skrášľovať takmer každý víkend. Niektoré však svojim majiteľom takpovediac padajú na hlavu, alebo si nevedia rady s tým, ako ich skrášliť, inovovať alebo dispozične upraviť.

Alžbeta Ferencová a jej kolega Jakub Štáfek Čítajte viac Jedna z top hviezd Jojky sa ukáže na Markíze: Na obrazovky mieri netradičná kriminálka

Program České chaty snů ponúka riešenia a inšpirácie práve pre týchto ľudí. Cieľom je povzbudiť divákov, aby prekonali tradičné stereotypy a nebáli sa experimentovať s rekonštrukciami. Výsledkom môžu byť nielen krajšie a hodnotnejšie nehnuteľnosti, ale aj radosť z vlastnej kreatívnej práce.

Obľúbený, inšpiratívny a neraz i zábavný program o premenách chát a chalúp bude aj na slovenských televíznych obrazovkách pokračovať druhou sériou. Uvedie ho kanál Prima SK už od 14. júla. Každú nedeľu večer prinesie divákom premiérové epizódy plné inšpiratívnych a zábavných premien rekreačných nehnuteľností. V novej sérii je pripravených osem výnimočných premien chát a chalúp, vrátane špeciálneho dvojdielu.

V druhej sérii relácie České chaty snů je... Foto: TV Prima
České chaty snů II V druhej sérii relácie České chaty snů je pripravených osem výnimočných premien chát a chalúp.

Reláciou sprevádza trio skúsených odborníkov a vtipkárov: architekt Petr Portych, sochár Sebastian Wojnar a nový prírastok do tímu, architekt Ondřej Zdvomka. Táto dynamická trojica sa postará o jedinečné premeny, ktoré divákom ukážu, ako sa dá z bežnej chaty urobiť unikátne miesto na relax.

„Natáčanie bola nová, náročná a zábavná skúsenosť, ktorú som si aj vďaka štábu a spolupracovníkom užil. Výzvou bolo hlavne dobre pripraviť a navrhnúť rekonštrukciu každej z chát, ktoré boli každá iná a každá vyžadovala špecifický prístup. Teším sa, že naša práca, aj keď často jednoduchá a punková, ľudí inšpiruje aj k netradičnejším prístupom k opravám svojich chát, a že sa hlavne budú naším snažením baviť,“ hovorí k novej sérii nováčik Ondřej Zdvomka.

Honeymoon, Tereza Pergnerová Čítajte viac Návrat bývalej moderátorskej hviezdy: Sprevádzať bude novou šou o drsných medových týždňoch
Druhou sériou relácie České chaty snů sprevádza... Foto: TV Prima
České chaty snů II Druhou sériou relácie České chaty snů sprevádza trio odborníkov a vtipkárov: architekt Petr, sochár Sebastian a nový prírastok do tímu, architekt Ondřej.

Relácia České chaty snů sa štýlom približuje svetovým formátom o prestavbách rekreačného bývania. Každá epizóda divákov zavedie do malebných kútov českej prírody, kde chaty a chalupy v lesoch, pri vode či na samotách čakajú na svoj nový vzhľad. Na rozdiel od iných formátov sa nesústredí na osobné príbehy majiteľov, ale na samotné objekty – ich históriu a genius loci. Diváci tak získajú exkluzívny pohľad na premeny, ktoré zohľadňujú jedinečné charakteristiky každej nehnuteľnosti.

Prvú epizódu druhej série seriálu České chaty snů si môžete pozrieť na kanáli Prima SK už v nedeľu 14. júla o 20:15.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Prima PLUS