Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Krutá realita: Netflix naznačil návrat svojho megahitu. Nikto nečakal, že to bude až v tomto roku

Fanúšikovia Bridgertonu sa musia obrniť trpezlivosťou.

05.07.2024 00:00
Tretia séria seriálu Bridgerton Foto:
Nová séria Bridgertonu dorazí v roku 2026.
debata

Ďalšia séria a príbehy klanu Bridgertonovcov diváci neuvidia v najbližších rokoch. Zdá sa, že trend dvojročnej pauzy medzi sériami dostane nový rozmer. Aký? Ešte dlhšia prestávka vo vysielaní! Tvorcovia seriálu jasne povedal, že štvrtá séria sa objaví v roku 2026. Aktuálna tretia séria láme rekordy v sledovanosti, o to viac chcú diváci vidieť pokračovanie.

Prečo je to tak? Produkcia jednej série trvá naozaj dlho. Vzhľadom na fakt, že v deji vystupuje veľmi veľa postáv, najprv sa musia zladiť rozvrhy hercov a herečiek. Do toho treba zarátať samotné písanie scenárov, dlhé nakrúcanie a náročná postprodukcia.

„Pracujeme na tom, aby sme sa nové série tvorili rýchlejšie, ale ich natáčanie trvá osem mesiacov a potom ich treba zostrihať a potom ich dabovať do každého jazyka,“ tvrdia tvorcovia. „A písanie tiež trvá veľmi dlho, takže sme tak trochu na dvojročnom tempe. Snažíme sa zrýchliť, ale naďalej sme niekde v tomto rozmedzí." Na štvrtej sérii sa začne pracovať v roku 2024.

Tretia séria sa primárne zamerala na vzťah Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonovej. Prvá polovica novej série sa končila požiadaním o ruku, prvá časť druhej polovice tak na ňu nadväzuje. Ani v nových častiach nie je núdza o erotické scény. Do popredia sa v najnovšej sérii však dostáva aj Francesca Bridgertonová, ktorá bola doteraz v úzadí. Jej príbeh je pre množstvo divákov mimoriadne zaujímavý, pretože ukazuje lásku dvoch introvertných ľudí. Názory kritikov na novú sériu sa líšia, niektorí hovoria o fantastickom diele, iným sa zdá, že Bridgerton stráca svoje čaro.

Prvá séria dorazila na Netflix na Vianoce 2020 a počas pandémia sa okamžite stal celosvetovým hitom. Druhá séria mala premiéru v roku 2022. Po dvadsiatich mesiacoch prišla tretia séria.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #netflix #Bridgerton