Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Seriálový trhák konečne pozná dátum návratu: Diváci dostali ľadovú sprchu, hlavná hviezda sa neobjaví

Jeden z najsledovanejších seriálov súčasnosti konečne predstaví posledné epizódy piatej série, ktoré uzavrú celý príbeh.

26.06.2024 00:00
Yellowstone Foto:
Kevin Costner stvárňuje v seriáli Yellowstone hlavnú postavu Johna Duttona.
debata

Je to jasné. Kevin Costner sa viac do seriálu Yellowstone nevráti. Dlhodobé šumy sa teda potvrdili. Problémy s produkciou piatej série čoraz hlasnejšie hovorili o tom, že slávny herec nechce byť viac súčasťou seriálu. Údajne vznikali konflikty s tvorcami, nechodil na pľac. Koniec jeho účinkovania bolo na spadnutie. Teraz sa to potvrdilo. Druhá polovica finálovej piatej série už bude bez neho.

„Yellowstone bolo niečo, čo ma skutočne zmenilo,“ povedal Costner v oficiálnom vyhlásení. „Miloval som to a viem, že sa to divákom páčilo a chcel som dať vedieť, že sa už nevrátim," uzavrel herec.

Yellowstone rozpráva príbeh rodiny Duttonovcov, ktorá ovláda najväčší súvislý ranč na chov dobytka v Spojených štátoch. Uprostred meniacich sa spojenectiev, nevyriešených vrážd, otvorených rán a ťažko nadobudnutého rešpektu je ranč v neustálom konflikte s tými, s ktorými susedí – rozrastajúcim sa mestom Montana, indiánskou rezerváciou a prvým americkým národným parkom.

Dobrou správou je, že obľúbený seriál konečne pozná dátum premiéry posledných epizód. Na Slovensku je seriál dostupný na streamovacej službe SkyShowtime, prvé dve série sú dostupné aj na Voyo. Yellowstone z produkcie MTV Entertainment Studios a 101 Studios sa vo štvrtok 14. novembra vracia s očakávaným pokračovaním. Ako už bolo oznámené, seriálový megahit sa v súčasnosti natáča v Montane.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Yellowstone #Kevin Costner #SkyShowtime