Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Čo nahradí obľúbenú Nemocnicu? Jojka siahla po českom seriálovom hite, ktorým vyplní začiatok leta

Na obrazovky TV JOJ prichádza český seriálový hit.

21.06.2024 00:00
Hviezdy nad hlavou Foto:
Roman Zach, Tereza Kostková a roman Vojtek v seriáli Hviezdy nad hlavou (Hvězdy nad hlavou).
debata

Veľký seriálový hit Nemocnica pred pár dňami ukončil svoju sezónu na obrazovke TV JOJ. Nie je to však definitívny koniec, obľúbení hrdinovia sa opäť vrátia po letnej prestávke. Na jeseň bude seriál pokračovať už svojou 11. sériou. Pribudne viacero nových postáv a mnohé z deja odídu, novú podobu tiež dostanú priestory, kde sa nakrúca.

Na obrazovke Nemocnicu na začiatku leta vystrieda iný seriálový hit. Jojka siahla po českom romantickom seriáli Hviezdy nad hlavou (Hvězdy nad hlavou) z prostredia malebného vidieka. Diváci si ho budú môcť pozrieť od utorka 26. júna.

Zábery so seriálu Hviezdy nad hlavou Fotogaléria - 31 fotiek Všetky fotky
Tereza Kostková na zábere zo seriálu Hviezdy...

Seriál rozpráva príbeh veterinárky Lucie v podaní Terezy Kostkovej, ktorá v malej dedinke zachraňuje nielen zvieratá, ale často aj ľudské životy. Vo svojom osobnom živote sa rozhoduje medzi dvoma mužmi, aby našla pravú lásku a zabezpečila šťastnú budúcnosť pre seba i svojho syna Filipa.

Príbehy seriálových hrdinov sú rozprávané s nadhľadom a láskavým humorom. Veterinárka Lucia (Tereza Kostková) je po rozvode zmierená s tým, že ju už v živote žiadny romantický vzťah nečaká. Žije bežný život so svojím dospievajúcim synom Filipom (Filip Antonio).

česko slovensko má talent, Čítajte aj Úplne iná porota v talentovej šou Jojky: Súťažiacich budú hodnotiť až tri nové známe tváre

Pokojný život na dedine však naruší príchod architekta, ktorého miestni obyvatelia berú ako ďalšieho záujemcu, ktorý chce za málo peňazí skúpiť ich domy a rozsiahle pozemky. Architekt Jan (Roman Zach) je však charizmatický muž a Luciu zaujme.

Práve vo chvíli, keď naberá odvahu stretnúť sa s týmto tajomným architektom, rozhodne sa jej bývalý manžel Jiří (Roman Vojtek), že by sa rád vrátil k svojej rodine. Nie je to jeho prvý pokus o zmierenie, ale tentoraz je taký intenzívny, že nie je jasné, či má Lucie dosť síl, aby mu odolala.

V ďalších úlohách sa predstavujú Bolek Polívka, Petr Nárožný, Pavel Zedníček, Oldřich Vlach, Kateřina Marie Fialová,Veronika Žilková, Václav Kopta a mnohí ďalší.

Vtipné momenty zo seriálu Hviezdy nad hlavou:

Za vznikom 16-dielneho seriálu stoja producenti Tomáš Hoffman, Jana Gospičová a režiséri Martin Kopp a David Laňka, premiéru mal na TV Prima na jeseň 2021. Teraz si ho budú môcť pozrieť diváci televízie JOJ, ktorá ho bude vysielať od utorka 26. júna, vždy v utorok a vo štvrtok v hlavnom vysielacom čase.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV JOJ #Hviezdy nad hlavou