Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Toto čakal asi len málokto: Končí sa jeden z najsledovanejších seriálov súčasnosti

Asi by len málokto čakal, že bude oznámený koniec hitu The Boys.

18.06.2024 00:00
the boys, Foto:
Kontroverzný seriál The Boys sa skončí piatou sériou.
debata (2)

Len pred pár dňami streamovacia služba Prime Video prišla s prvými epizódami štvrtej série, pričom veľmi rýchlo oficiálne potvrdila vznik aj piateho pokračovania. The Boys je medzi seriálovými fanúšikmi doslova fenoménom a patrí medzi top seriály súčasnosti, nielen svojím spracovaním plným krvi, nenávisti, čierneho humoru, ale najmä kontroverznou pointou o svete, kde superhrdinovia využívajú svoje schopnosti na to, aby si podmanili svet. Rozhodne to nie sú hrdinovia.

Autor seriálu Eric Kripke uviedol, že pôvodná idea obsahovala iba päť sérií a tento plán sa čoskoro naplní. Hoci má seriál obrovskú sledovanosti a obľúbenosť medzi divákmi, pripravovaná séria by mala príbeh uzavrieť.

O čo pôjde v novej sérii? Predsa o moc. Boj o svetovú nadvládu sa môže začať! Svet je rozpoltený a zlá skupinka superhrdinov obklopená okolo Homelandera (Antony Starr) je rozhodnutá prinútiť ľudstvo, aby sa poklonil pred ním a jeho prisluhovačmi a nastoliť fašistickú diktatúru. Nič iné im nezostáva, veď ľudia sú slabí a pre zloduchov sú iba hmyz. Lenže nádej na záchranu stále žije.

Billy Butcher (Karl Urban) nevzdáva boj so zloduchmi, chce zrealizovať drastický plán a vypustiť smrtiaci vírus, ktorí zabíja len superhrdinov.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #The Boys