Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Hviezdne obsadený seriál s Nicole Kidman mieri na Netflix. Uspokojí váš apetít po napínavých príbehoch

Seriálová novinka bude mať premiéru ešte tento rok.

11.06.2024 00:00
Nicole Kidman Foto:
Nicole Kidman
debata

Pripravte sa na ďalšiu dávku vzrušujúceho napätia a tajomstiev, ktoré prichádzajú s novým seriálom Dokonalý pár (The Perfect Couple) na Netflix. Ak ste si užívali Nicole Kidman v úlohách plných záhad a vražedných intrig v prostredí vysokých spoločenských kruhov, máte sa na čo tešiť. Dánska režisérka Susanne Bier (Mala si to vedieť, Nočný recepčný, Prvá dáma, Bird Box) sa postará o to, aby bol váš apetít po napínavých príbehoch plne uspokojený.

Back in Action Čítajte aj Veľký návrat slávnej blondínky: Cameron Diaz sa po desaťročnej pauze vracia späť pred kamery

Námet podľa bestselleru

Príbeh seriálu je založený na rovnomennom bestselleri spisovateľky Elin Hilderbrand z roku 2018. Scenár podľa knihy adaptovala Jenna Lamia, ktorá je zároveň showrunnerkou seriálu, zatiaľ čo Susanne Bier sa ujala réžie. Tento šesťdielny limitovaný seriál sa môže pochváliť hviezdnym obsadením s Nicole Kidman v jednej z hlavných úloh, ďalej sa predstavia Dakota Fanning, Liev Schreiber, Eve Hewson a Billy Howle.

Príbeh sa začína v momente, keď sa pripravuje veľkolepá svadba. Hlavná hrdinka je zamilovaná a chystá sa vydať za svojho ideálneho muža, ktorý pochádza z najbohatšej rodiny na ostrove. Ale ráno pred svadbou je v prístave nájdené mŕtve telo družičky. Každý z hostí svadobnej hostiny roka sa okamžite stáva podozrivým. Šéf polície začína vyšetrovať smrť, pričom odhaľuje jedno škandalózne tajomstvo za druhým. Ako uvádza oficiálny popis knihy, každá svadba je mínovým poľom a žiadny pár nie je dokonalý.

Nedostatok dôkazov Čítajte aj Zabil Jake Gyllenhaal svou milenku? Mrazivá atmosféra v traileri sľubuje strhujúcu drámu

Zmeny v seriáli

Postava nevesty, ktorú hrá Eve Hewson, sa v seriáli volá Amelia Sacks, zatiaľ čo v knihe je to Celeste Otis. Každá zo šiestich seriálových epizód bude mať hodinu a zatiaľ nie je jasné, či sa dej bude líšiť od knižnej predlohy aj v iných aspektoch.

Oficiálny popis seriálu od Netflixu znie: „Amelia Sacks sa chystá vydať za člena jednej z najbohatších rodín v Nantuckete. Jej budúca svokra, slávna spisovateľka Greer Garrison Winbury, nešetrí nákladmi na plánovanie najprestížnejšej svadby sezóny – kým sa na pláži neobjaví mŕtve telo. Ako sa odhaľujú tajomstvá, začne sa vyšetrovanie ako vystrihnuté z jednej z Greeriných kníh. Zrazu je každý podozrivý.“

Vlci, Brad Pitt, George Clooney Čítajte aj Pitt a Clooney po 15 rokoch opäť spolu na veľkom plátne. O zohratosti sa tentokrát nedá hovoriť

Hviezdne obsadenie

Nicole Kidman sa už preslávila v seriáloch Mala si to vedieť (The Undoing) alebo Veľké malé klamstvá (Big Little Lies). Tentokrát stvárňuje Greer Garrison Winbury, matku ženícha a slávnu spisovateľku detektívok. Liev Schreiber (Ray Donovan, Asteroid City) hrá Taga Winburyho, otca ženícha. Eve Hewson (Flora a syn, Vie o tebe, Tesla) je nevesta Amelia Sacks a Billy Howle (V mene nebies, Nekonečná búrka) jej ženích Benji Winbury. Dakota Fanning (Ripley, Equalizer 3) stvárňuje Abby Winbury, ženíchovu sestru.

Medzi ďalšími hercami sú Meghann Fahy, Ishaan Khatter, Jack Reynor, Sam Nivola, Mia Isaac a Donna Lynne Champlin. V úlohe rodinnej priateľky Isabel Nallet sa objaví Isabelle Adjani.

Filmové roly Nicole Kidman Fotogaléria - 13 fotiek Všetky fotky
Nicole Kidman ako Kaitlyn Meade v seriáli...

Seriál je výsledkom spolupráce niekoľkých produkčných spoločností, vrátane Blossom Films (Rabbit Hole, Love and Death), 21 Laps Entertainment (Stranger Things, The Adam Project) a The Jackal Group (Wednesday, Elvis). Natáčanie sa začalo začiatkom apríla a pokračuje do júna, s hlavnými lokalitami v Massachusetts. Premiéru na Netflixe bude mať ešte v tomto roku.

Nicole Kidman sa na Netflixe predstaví už koncom júna aj v novej romantickej komédii Rodinná aféra. Viac sme o nej písali v tomto článku:

Nicole Kidman, Zac Efron, Rodinná aféra Čítajte aj Medzi Kidman a Efronom to opäť bude poriadne iskriť. Pred kamerami sa stretnú v novom romantickom filme

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Nicole Kidman #netflix #seriál Dokonalý pár