Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Fanúšikom Frasiera sa splní sen: Nová verzia víta späť postavu, ktorú všetci chceli

Druhá séria novej verzie Frasiera sa horlivo pripravuje.

28.06.2024 00:00
frasier, kelsey grammer, Foto:
Pôvodné obsadenie seriálu Frasier (zľava): Herečka Peri Gilpin ako Roz Doyle, David Hyde Pierce ako Dr. Niles Crane, Jane Leeves ako Daphne Moon, psík Moose ako Eddie, Kelsey Grammer ako Dr. Frasier Crane, John Mahoney ako Martin Crane.
debata

V roku 2023 to bolo takmer 30 rokov d prvej televíznej premiéry pôvodného seriálu Frasier, ktorý stále drží rekord v počte získaných cien Emmy za komediálny seriál s 37 víťazstvami a 107 nomináciami. Pôvodný seriál je možné tiež sledovať na SkyShowtime.

Dlho sa špekulovalo o tom, že by sa Frasier mohol vrátiť, napokon sa objavil v roku 2023. Ako vyzeral reštart? Frasier sa po rokoch odsťahoval. Opustil ikonickú siluetu Seattlu a presťahuje do Bostonu za svojím synom Freddym, s ktorým má komplikovaný vzťah. Práve dynamika otca a syna bude hlavným pilierom nového pokračovania. Tvorcovia Frasiera vysunú do nepríjemnej situácie, keď sa pokúsi zblížiť so svojím 30-ročným synom, čo pôjde ruka v ruke do protipólu s jeho vzťahom s otcom, s ktorým mal až dojemné prepojenie.

Sklamaním bol fakt, že v seriáli sa neobjaví Frasierov brat Niles, avšak takisto by mal byť spomenutý v deji. Hovorí sa, že herec David Hyde Pierce odmietol ponuku vrátiť sa do seriálu.

Výkonný viceprezident programov v Paramount+, Jeff Grossman, vyjadril nadšenie z návratu Kelseyho a jeho ikonickej postavy. Taktiež zdôraznil prínos novej série pre novú generáciu divákov a zároveň pripomenutie Kelseyho nezabudnuteľnej interpretácie Dr. Cranea. Kelsey Grammer sám bol rovnako nadšený z možnosti pokračovať v príbehu Frasiera. Vyjadril, že preňho je Frasier príbehom lásky a je veľmi šťastný, že môžu túto príbehovú linku ďalej rozvíjať.

V seriáli sa objavilo viacero pôvodných postáv. Dobrou správou je, že druhá séria prinesie dlhodobý návrat, po ktorom všetci túžili. Herečka Peri Gilpin sa naplno vracia do druhej série ako Roz.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Frasier