Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Drsné vyhadzovy zo seriálového fenoménu: Ďalšia postava nečakane končí

Klinika Grace sa znova otriasa v základoch.

24.06.2024 00:00
klinika grace, greys anatomy, Foto:
Kliniku Grace sa pripravuje na svoju 21. sériu.
debata

Fanúšikovia Kliniky Grace majú hlavy v smútku. Len nedávno bolo oznámené radostné obnovenie najsledovanejšej lekárskej drámy na 21. sériu, avšak potom prišli zlé správy. Televízia ABC musí robiť škrty v rozpočte a to sa dotklo nielen počtu pripravovaných epizód, ale aj hereckého zloženia pripravovanej sé­rie.

V ostatných rokoch to nemala Klinika Grace (Grey's Anatomy) vôbec ľahké. Utrpela straty počas pandémie, následne zo seriálu odišlo viacero postáv a vrcholom bol avizovaný odchod hlavnej hrdinky Ellen Pompeo alias Meredith Grey. Zdá sa, že aj toto najsledovanejšia lekárska dráma rozchodila.

Tvorcovia sa dohodli s herečkou na obmedzenej účasti v 19. a 20. sérii. Fanúšikovia po celom svete si už nevedia predstaviť, že by si raz do týždňa nesadli k televízoru a nepozreli si osudy svojich obľúbených postáv.

Najväčšia otázka zostáva, v akej miere sa v 21. sérii objaví Ellen Pompeo, rokovania stále prebiehajú.

Na konci dvadsiatej série bolo oznámené, že končí herec Jake Borelli alias Levi Schmitt, ten sa v seriáli objavoval sedem sezón.

Herečka Midori Francis končí v seriáli po dvoch... Foto: ABC
Midori Francis, klinika grace, greys anatomy, Herečka Midori Francis končí v seriáli po dvoch rokoch.

Teraz prichádza ďalší odchod a bude sa to týkať nováčikov. Po dvoch sériách končí herečka Midori Francis alias stážistka Mika Yasuda. Podobne ako pri Borellim, jej príbeh bude uzavretý v pripravovanej 21. sérii a bude účinkovať ešte v niekoľkých epizódach, aby jej príbeh dostal adekvátnu bodku.

Nateraz majú budúcnosť istú viaceré pôvodné postavy, ktoré v seriáli sú od prvej série, respektíve sa objavujú v deji viac ako desať rokov: Chandra Wilson (Bailey), James Pickens Jr. (Richard), Kevin McKidd (Owen), Kim Raver (Teddy), Caterina Scorsone (Amelia) a Camilla Luddington (Jo).

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Klinika Grace #Grey´s Anatomy #Disney+