Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Na tento moment čakali fanúšikovia po celom svete: Top hit Netflixu sa už nakrúca

Netflix naplno pracuje! Nakrúcanie druhej série Wednesday je v plnom prúde.

11.06.2024 00:00
wednesday, jenna ortega, Foto:
Wednesday dorazí v roku 2025 s druhou sériou.
debata

Nedočkaví fanúšikovia sa však musia obrniť dávkou trpezlivosti, pokračovanie megahitu uvidia až v roku 2025. Štáb s hercami sa presunuli do Írska, kde vznikne celá druhá séria. Jednotka sa produkovala v Rumunsku. Návrat do Nevermore Academy však bude iný. Herecké obsadenie hlási zmeny, niektoré postavy sa viac neobjavia, no pribudnú aj nové: Steve Buscemi (The Big Lebowski), Billie Piper (Scoop), Evie Templeton (Return to Silent Hill), Owen Painter (Tiny Beautiful Things) a Noah Taylor (Law & Order: Organized Crime).

Zoznam hviezdnych mien nekončí, v druhej sérii bude hosťovať viacero známych tvárí: Joanna Lumley (Fool Me Once), Thandiwe Newton (Westworld), Frances O’Connor (The Missing), Haley Joel Osment (The Kominsky Method), Heather Matarazzo (The Princess Diaries). Pripája sa aj Christopher Lloyd, ktorý hral strýka Festera v dvoch filmových spracovaniach. A to nie je všetko. Catherine Zeta-Jones (Morticia) a Luis Guzmán (Gomez) sa stávajú hlavnými postavami.

Wednesday sa stala totálnym hitom Netflixu na jeseň 2022. Na čele rebríčka sledovanosti sa držala neuveriteľných 20 týždňov, čím prepísala historické rebríčky streamovacej služby. Celkovo má na konte viac ako 250 miliónov zhliadnutí. Vo výkone prekonala aj Stranger Things a bola najsledovanejším anglicky hovoriacim seriálom.

Prvá séria nastavila latku poriadne vysoko. Tá druhá preto bude musieť očariť divákov minimálne rovnako – tvorcovia už naznačili, čo majú v pláne. Na rozdiel od prvej série by sa chceli viac venovať samotnej rodine Addamsovcov, ktorá v prvej sérii dostala len minimálny priestor. Zopár otázok z prvej série však zostalo nezodpovedaných – Kto psolal Wednesday záhadnú SMS? Utiekol Tyler z väzenia? Kto bude novým riaditeľom školy Nevermore?

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #netflix #seriál Wednesday