Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Kto by nepoznal The Office? Kultový seriál dostane reboot, objavia sa nové postavy

Na projekt dohliada tvorca americkej verzie Greg Daniels a ako producenti sa budú podieľať aj autori britskej verzie Ricky Gervais a Stephen Merchant.

24.05.2024 00:00
the office Foto:
debata

The Office nie je iba skvelým komediálnym seriálom, ale aj zdrojom mnohých kultových memes. Nedávno bola oznámená nová verzia amerického adaptovaného seriálu, ktorý bol pôvodne britský. Tentorkát však nepôjde o kanceláriu papiernickej firmy, tvorcovia chcú dej zasadiť do redakcie.

Podľa portálu USA Today sa tvorcovia The Office rozhodli pre kompletný reboot s novým obsadením. Napriek tomu sa príbeh bude odohrávať v rovnakom univerze, čo naznačuje, že ide skôr o spin-off než o úplne nové stvárnenie.

Voyo logo Čítajte viac Voyo pripravuje nový stand-up špeciál. Slovenský komik bude hovoriť o láske

Na projekt dohliada tvorca americkej verzie Greg Daniels a ako producenti sa budú podieľať aj autori britskej verzie Ricky Gervais a Stephen Merchant. Príbeh bude úplne nový s novými postavami.

Je to zaujímavý koncept, no tvorcov určite čaká náročná úloha vytvoriť postavy, ktoré sa môžu porovnávať s ikonickými postavami ako Michael Scott (Steve Carell), Dwight Schrute (Rainn Wilson), Jim Halpert (John Krasinski) alebo Pam Beesly (Jenna Fischer).

Hlavné úlohy budú stvárňovať Domhnall Gleeson (Lásky čas) a Sabrina Impacciatore (Biely lotos). Zvyšok obsadenia ešte nebol oznámený.

Samotný príbeh sa tentokrát už nebude odohrávať v papiernickej firme, ale v novinovej redakcii. Opäť však bude natočený v známom mockumentary štýle. Dokumentárny štáb, ktorý zvečnil pobočku Dunder Mifflin, sa dozvie o upadajúcich novinách z amerického stredozápadu.

Tieto noviny majú naozaj zaujímavú históriu a vydavateľ sa pokúša ich povesť oživiť za pomoci dobrovoľných reportérov. Seriál bude dostupný na streamovacej službe Peacock.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #The Office