Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Toto bude veľkolepé! Najočakávanejší seriál tohto roka je už za rohom

Fanúšikovia Star Wars sa už o pár dní môžu tešiť na veľkú lahôdku. Už teraz sa o ňom hovorí, ako o najlepšom seriálovom titule z tohto univerza.

27.05.2024 06:00
star wars, acolyte, Foto:
Nový Star Wars seriál s podtitulom The Acolyte (Akolytka) dorazí na Disney+ už 5. júna.
debata

Už 5. júna streamovacia platforma Disney+ sprístupní úvod do novej minisérie The Acolyte (Akolytka). Seriálová miniséria sa zameria na udalosti, ktoré doteraz nikdy neboli prezentované vo filmoch, ani seriáloch. Tento seriál ukáže začiatok konca radu Jediov. Zlo sa postupne začne šíriť galaxiou v podobe Sithov.

Fanúšikovia sa vrátia v čase, do obdobia, keď Jediovia boli na vrchole moci, v galaxii vládol mier a nikoho by ani len nenapadlo, že v tichosti v tieňoch rastie zlo. Tvorcovia sa rozhodli zmapovať vzostup Sithov, ktorí napokon prevalcovali Jediov, zničili demokraciu, nastolili teror a zrodil sa Imperátor a Darth Vader. Ich príchod bol však postupný a tento seriál to ukáže!

V seriáli Star Wars: The Acolyte (Akolytka) postaví vyšetrovanie šokujúceho zločinu uznávaného majstra Jedi (Lee Jung-jae) proti nebezpečnej bojovníčke z minulosti (Amandla Stenbergová). Popri tom, ako sa objavujú ďalšie stopy, vydávajú sa na temnú cestu, kde zlovestné sily odhalia, že všetko nie je také, ako sa zdá.

V seriáli účinkujú Amandla Stenbergová, Lee Jung-jae, Manny Jacinto, Dafne Keenová, Charlie Barnett, Jodie Turner-Smithová, Rebecca Hendersonová, Dean-Charles Chapman, Joonas Suotamo a Carrie-Anne Mossová.

Streamovacia platforma ponúkla už aj úplne nový trailer, ktorý len potvrdzuje, že fanúšikovia Star Wars budú nadšení!

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Star Wars #Disney+ #Star Wars: The Acolyte