Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Pokračovanie Sexu v meste sa otriasa v základoch: Strata druhej hlavnej postavy!

Vyzerá to tak, že tretia séria voľného pokračovania s názvom Ako to bolo ďalej bude vyzerať veľmi odlišne oproti predchodkyniam.

22.05.2024 00:00
ako to bolo dalej, and just like that, sex v... Foto:
Ako to bolo ďalej sa vráti s treťou sériou až v roku 2025.
debata

Nateraz HBO hlási negatívne správy o pripravovanej tretej série. Okrem výraznejšieho meškania premiéry, ktorú spôsobil minuloročný štrajk scenáristov a hercov, v nových častiach nebudú účinkovať dve herečky. Tí, ktorí dúfali, že tretia séria hitu And Just Like That…(Ako to bolo ďalej), voľného pokračovanie Sexu v meste, stihne premiéru aspoň v závere tohto roka, tak prichádza nepríjemné precitnutie. Nová sezóna dorazí až v roku 2025. Samotné nakrúcanie by sa mohlo rozbehnúť v lete tohto roka.

Medzi prvou a druhou sériou Ako to bolo ďalej bola až 15-mesačná pauza. Už teraz je jasné, že trojka príde minimálne o rok a pol neskôr. Jedenásťdielna druhá séria mala premiéru 22. júna a skončila sa 24. augusta na HBO Max. Potvrdenie produkcie nových epizód prišlo tesne pred samotným finále, v ktorom sa v krátkej scéne objavila herečka Kim Cattrall, aby si zopakovala úlohu Samanthy Jonesovej. Seriál Ako to bolo ďalej v čase vysielania vždy patril medzi najsledovanejšie tituly na streamovacej platforme Max, predtým HBO Max. Nie je preto prekvapujúce, že HBO je nadšené reakciami divákov, ktorí si pýtajú nové pokračovania.

Už skôr bolo oznámené, že nebinárna herečka Sara Ramirez alias Che Diaz končí v seriáli. Che Diaz je stand-up komik, ktorý Mirande otváral nové pohľady na svet a sprevádzal ju svetom, na ktorý nebola zvyknutá. Práve kvôli Che sa Miranda rozvedie so Stevom. V druhej sérii sa spoločne odsťahujú do Los Angeles, kde Che natáča svoj stand-up špeciál. Ich vzťah sa však zhorší a končí sa rozchodom. Pre Mirandu je to však impulz opäť začať od nuly.

V tretej sérii Ako to bolo ďalej sa neobjaví... Foto: HBO
Karen Pittman, sex v meste, ako to bolo ďalej, and just like that, V tretej sérii Ako to bolo ďalej sa neobjaví herečka Karen Pittman alias Nya.

Teraz prichádza správa, ktorá nepoteší. Ďalšia herečka nestihne nakrúcať. Karen Pittman alias Nya Wallace nebude súčasťou novej série. Dôvodom je jej nabitý program. Tvorcovia vysvetlili, že Pittman v súčasnosti nakrúca štvrtú sériu hitu The Morning Show pre Apple TV+, kde je jednou z hlavných postáv a navyše ju angažoval aj Netflix do novinky Forever.

Potešujúcou správou, že pôvodné herečky Sarah Jessica Parker (Carrie), Cynthia Nixon (Miranda) a Kristin Davis (Charlotte) sa naplno vrátia. Záhadou zostáva, či sa tvorcom podarí husársky kúsok ako v druhej sérii a podarí sa im presvedčiť Kim Cattrall, aby sa opäť vrátila do deja. Hoci len na pár scén.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Sex v meste #HBO Max #And Just Like That #Ako to bolo ďalej