Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Tento seriál sa doteraz reprízuje na Slovensku: Pozor, chystá sa jeho nová verzia!

Kto by si nepamätal zaujímavú kriminálku Odložený prípad? Po 15 rokoch sa chystá jeho nová verzia.

21.06.2024 00:00
odložený prípad, Foto:
Kultový Odložený prípad sa vráti na televízne obrazovky. Chystá sa jeho nová verzia.
debata

Americké televízie chystajú veľký reštart legendárnych seriálov. Po Melrose Place a Hrdinoch (Heroes) sa čoskoro môže dostať na obrazovky aj Odložený prípad (Cold Case), ktorý dobre poznajú aj slovenskí diváci, keďže doteraz sa tento seriál u nás s úspechom reprízuje. Obľube sa tešil aj v USA, keďže sa dočkal až siedmich sezón a vysielal sa v rokoch 2003 až 2010. Po takmer 15 rokoch sa rozbehli prípravy jeho novej verzie.

Pôvodná autorka seriálu Meredith Stiehm píše jeho novú verziu. Tí, ktorí dúfali, že sa do seriálu vrátia pôvodní hrdinovia, zostanú sklamaní. Nový Odložený prípad bude sledovať osudy nových postáv a ešte komplikovanejších prípadov. Dej sa presunie z Filadelfie do úplne iného mesta. Tvorcovia všetky detaily taja. Nateraz nie je jasné, či sa nová verzia seriálu vráti opäť na televíziu CBS alebo námet kúpi iná stanica alebo streamovacia služba. Diváci však výsledok neuvidia skôr ako v roku 2025.

Pôvodný Odložený prípad sledoval vyšetrovanie detektívky Lily Rushovej v podaní herečky Kathryn Morris, ďalej účinkovali Justin Chambers, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry and Tracie Thoms. Seriál si zamilovali diváci po celom svete vďaka originálnemu spracovaniu, keď sa prelínala súčasnosť s minulosťou, a vždy dojemnému koncu, keď sa obete zločinov symbolicky prišli rozlúčiť a poďakovať sa hlavnej postave.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #odložený prípad