Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Markíza odtajnila prvé detaily svojho seriálového megahitu: Toto čaká Koleníka!

O čom bude tretia séria Druhej šance?

11.06.2024 00:00
druhá šanca, Foto:
Prvé zábery z tretej série Druhej šance.
debata

Nakrúcanie ďalších 16 epizód Druhej šance je v plnom prúde. Prvá klapka padla začiatkom apríla, herci a štáb majú pred sebou mesiace práce, kým budú nové epizódy pripravené na jesennú premiéru.

Nová séria diváckeho megahitu Druhá šanca vráti na televízne obrazovky obľúbených hrdinov z oddelenia internej medicíny Nemocnice Bezručova. Prinesie ale aj nové, divácky atraktívne postavy, ktoré zamiešajú dej a budú postupne odhaľovať svoje tajomstvá. V jednotlivých epizódach budú môcť diváci opäť spoznávať aj príbehy pacientov s neobvyklými diagnózami a rôznymi problémami.

O čom bude nová séria?

Hlavným hrdinom ostáva charizmatický „Dok“ – staronový primár Andrej Fabián, ktorého jedinečným spôsobom stvárňuje obľúbený herec Ján Koleník. Tentoraz jeho najväčším protivníkom nebude nikto z nadriadených ani kolegov, ale jeho vlastná hlava – Andrejovi sa totiž konečne začína vracať pamäť a spomienky na roky, ktoré boli dosiaľ preňho po strelnom poranení hlavy „stratené“.

„Veľmi ma teší, že môžeme oznámiť správu, na ktorú mnohí netrpezlivo čakali. Veríme, že diváci sa už nemôžu dočkať pokračovania príbehov ich obľúbených hrdinov a 3. séria Druhej šance im prinesie tradične silný emocionálny zážitok, množstvo tém na zamyslenie a tiež nevtieravo podané užitočné informácie z medicínskej oblasti. Svedčí o tom aj aktuálna skvelá sledovanosť a ohlasy na 3. sériu v Taliansku, ako aj správy o ďalších pripravovaných adaptáciách toho výnimočného seriálu na nových trhoch,“ hovorí Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Druhá šanca je slovenskou adaptáciou úspešného talianskeho seriálu DOC – Nelle tue mani, ktorý už bol medzičasom vysielaný v mnohých krajinách po celom svete. Inšpirovaný je skutočným príbehom lekára Pierdante Piccioniho, primára veľkej nemocnice v severnom Taliansku, ktorý opísal vo svojich autobiografických románoch Mínus dvanásť a Prvá pomoc.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Ján Koleník #TV Markíza #seriál Druhá šanca #televízna sezóna 2024/2025