Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Návrat Kraváťákov naberá na obrátkach: Hlavný hrdina je jasný, stvárni ho seriálová hviezda

Prípravy novej verzie kultových Kraváťakov sú v plnom prúde.

26.06.2024 00:00
kravaťáci, suits, meghan markle, patrick j. adams, Foto:
Kravaťáci sa naozaj vrátia! Je v tom však háčik.
debata (1)

Kravaťákov (Suits) netreba špeciálne predstavovať ani slovenským divákom. Dlhodobo sa vysiela aj u nás a našiel si veľa verných divákov. Posledná epizóda deviatej série sa síce odvysielala ešte v roku 2019, vďaka Netflixu seriál zažíva znova zlaté časy. Streamovací gigant kúpil práva na jeho vysielania a takýto úspech nikto nečakal. Seriál dlhodobo lámal rekordy sledovanosti v kategórii akvizičných seriálov.

Bol to jasný dôkaz, že diváci sú stále hladní aj po tituloch, ktoré sa dávnejšie skončili a chcú si ich pripomenúť, respektíve by stálo za investíciu nakrútiť nové pokračovanie.

To je aj prípad Kravaťákov. Krátko po prvých úspechoch na Netflixe sa začali objavovať zvesti, že by sa seriál mohol dočkať reštartu. V tom čase to však rázne zamietol hlavný showrunnuer Aaron Korsch s tým, že televízie a streamovacie služby podcenili celý námet. Do toho zasiahol aj štrajk scenáristov a hercov a podľa jeho slov celý nápad stratil zmysel. Lenže pôvodní Kravaťáci na prvej priečke kraľovali aj naďalej, čo zrejme presvedčilo aj posledných skeptikov.

Herec Stephen Amell, ktorého preslávil seriál... Foto: The CW
arrow, stephen amell, Herec Stephen Amell, ktorého preslávil seriál Arrow je hlavným hrdinom nových Kravaťákov.

Teraz je už oficiálne potvrdené, že Kravaťáci sa vrátia. Dostanú úplne novú verziu, nie je však vylúčené, že by v jednotlivých epizódach objavili aj pôvodní herci. Novinka Suits: LA, sa bude odohrávať odohrávať v Los Angeles, ako už názov naznačuje. Hlavnú úlohu získal herec Stephen Amell, toto meno je známe po celom svete. Zahviezdil v seriáli Arrow, ktorý sa vysielal aj na Slovensku, prípadne vo filmoch Code 8 na Netflixe. Ak budú mať Kravaťáci úspech, bude to preňho ďalšia zásadná úloha, ktorá by ho mohla vrátiť na výslnie.

Nakrúcanie novinky sa má rozbehnúť už počas tejto tohtoročnej jari. Premiéra zatiaľ nie je stanovená. Teoreticky by sa dala stihnúť už na jeseň, pravdepodobnejší je scenár, že si televízia NBC podrží Kravaťákov pre rok 2025.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Suits #seriál Kravaťáci