Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Bude z toho najlepší zombie seriál? Chodiace mŕtvoly našli spôsob, ako prežiť v telke

Už začiatkom septembra dorazí nový zombie seriál, ktorý by mohol spasiť celú značku.

08.09.2023 06:00
norman reedus, walking dead, daryl dixon, Foto:
Nový seriál The Walking Dead: Daryl Dixon dorazí 10. septembra.
debata

Televízia AMC našla spôsob, ako udržať značku The Walking Dead nažive aj po konci pôvodného seriálu. Ten sa skončil minulý rok po 11 sezónach. Tento rok ešte skončí po ôsmich rokoch aj prvý spin-off Fear the Walking Dead. Dlhodobé seriály sú teda definitívne minulosťou. Hoci seriály trpeli obrovským odlivom a kritikou fanúšikov, The Walking Dead bude žiť ďalej. A to špeciálnymi minisériami s vybranými postavami, ktoré diváci majú radi.

Toto leto si svoju premiéru odohral prvý takýto počin. Išlo o 6-dielnu sériu The Walking Dead: Dead City, v ktorom sa predstavila Maggie a Negan, ktorí sa ocitli v decimovanom New Yorku, aby zachránila syna Maggie. Zdá sa, že menej častí, nové prostredie, noví nepriatelia, posun aj pri vývoji zombíkov spravili svoje. Seriál si našiel svojich divákov.

Už 10. septembra dorazí ešte väčšia lahôdka. Už dlho sa špekulovalo, že by televízia priniesla titul, ktorý by ukázal zombie apokalypsu v Európe. Teraz sa to stane realitou. A novým seriálom bude sprevádzať Daryl Dixon. Rovnomenná novinka ukáže, ako vyzerá koniec sveta mimo USA.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #The Walking Dead: Daryl Dixon