Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Ako vyzerá náhrada za Ivetu? Jojka ukázala prvé zábery novej minisérie

Už čoskoro sa do vysielania dostane novinka Einstein.

10.02.2023 06:00
einstein, Foto:
Záber z kriminálnej minisérie Einstein.
debata
streamovacie služby Čítajte aj Prieskum: Koľko Slovákov sleduje Netflix, HBO Max či Voyo? A koľko hodín týždenne?

Einstein sa ujme vyšetrovania zločinov už v nedeľu, 26. februára. Jojka pokračuje vo vysielaní pôvodnej tvorby v nedeľnom prime-time, ktorý si začiatkom tohto roka uchmatla megaúspešná Iveta. Podarí sa Jojke nadviazať na tieto úspechy? Vzhľadom na fakt, že začiatkom marca Markíza nasadí na nedeľu ôsmu sériu Let's Dance. Promovanie kriminálnej minisérie pokračuje. Vonku sú prvé zábery z nového seriálu.

top programy RTVS Čítajte aj Novinky RTVS divákov nezaujali. Trápia sa Hit roka, Traf to aj Pravidlá mojej ženy

„S akčnou komediálnou kriminálkou Einstein v réžii Martina Kazimíra prichádza na Slovensko svetovo úspešný seriál, predaný na viac ako sto televíznych trhov. V originálnom komediálnom spracovaní prináša uzavreté a aktuálne prípady dnešnej doby, no najmä nevšedné a často komické postupy svojského génia, ktorým sa nevyhýba ani na univerzite,“ hovorí riaditeľ Joj Group Marcel Grega.

markíza, tv markíza, logo, Čítajte aj Markíza uštedrila Jojke tvrdú ranu: Získala pre seba jej najvychytenejšiu hviezdu súčasnosti

Filip (Juraj Loj), utajený údajný pra-pravnuk slávneho Alberta Einsteina, je sám uznávaným géniom a najmladším profesorom teoretickej fyziky na univerzite. Brilantnému vedcovi však kvôli smrteľnej dedičnej chorobe zostáva už len niekoľko rokov života, ktoré chce naplno využiť. Na to, aby mohol čo najviac pracovať, však užíva rôzne nelegálne stimulanty. A aby neskončil vo väzení za porušenie zákona o omamných látkach, môže si so svojou genialitou trest odpracovať ako nezávislý poradca policajnej detektívky Lenky (Ivana Kubačková), ktorej pomáha pri vyšetrovaní prípadov vrážd.

Nový seriál Einstein z dielne Jojky Fotogaléria - 7 fotiek Všetky fotky
Záber z kriminálnej minisérie Einstein.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV JOJ #seriál Einstein #televízna sezóna 2022/2023