Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Šialené, čo Netflix predvádza! Ďalšie jeho seriály padajú už po prvej sérii...

Rok 2023 je tu len chvíľu a Netflix už stihol toho veľa. Zrušil hneď dva seriály po prvej sérii, o ktorých sa predpokladalo, že budú hity.

04.03.2023 06:00
Uncoupled, Foto:
Ďalší seriál Netflixu padol po prvej sérii. Zrátané to má aj Uncoupled.
debata
tomáš tarr, ruža pre nevestu, Čítajte aj Štartuje Ruža pre nevestu: Ponuka ma šokovala, tú pravú som v zahraničí nenašiel, hovorí nový televízny ženích

Ešte koncom minulého roka Netflix oznámil, že ďalej neráta s viacerými titulmi. Prvým z nich bol First Kill. Mal to byť veľký hit, nakoniec je to ešte väčší prepadák. Seriál First Kill je prvou LGBTI upírskou drámou, ktorá mala divákov baviť roky. Dožila sa iba dvoch mesiacoch. Prvá séria mala premiéru iba v júni tohto roka a v auguste Netflix oznámil, že druhá séria nebude. Dôvod je jasný, nedostatočná sledovanosť, slabý ohlas divákov a najmä tvrdá kritika.

markíza, tv markíza, logo, Čítajte aj Markíza sa bude čoskoro rozširovať: Diváci dostanú novú slovenskú televíziu!

Ďalším seriálom ukončeným v roku 2022 bol Resident Evil. Po viacerých béčkových filmoch, ktoré doviedli príbeh do kreatívneho pekla, padlo rozhodnutie, že to chce poriadny reštart. Toto leto mohli diváci vidieť prvú sériu pokusu o záchranu. Ten však zlyhal na plnej čiare. Príbeh mali vymyslený na niekoľko rokov dopredu a nebáli sa hovoriť až o piatej sérii. Zabudli na fakt, že o úspechu rozhodujú diváci a tí dali jasne najavo, že nová verzia sa im nepáči a neposlali Resident Evil ani do prvej desiatky najsledovanejších seriálov Netflixu.

sex life, sex/life, Čítajte aj Seriálový marec: Absolútne najlepší začiatok jari, aký si dokážete predstaviť!

Do tretice to bol Archive 88. Temná novinka s nadprirodzeným pozadím nezaujala. Vyšetrovanie vo čudnom dome plnom ešte zvláštnejších obyvateľov zaváňalo krvavými rituálmi, satanizmom a samozrejme hlavný hrdina mal s týmto všetkým veľké prepojenie, pričom o ňom nevedel.

Ktoré seriály zarezal na začiatku 2023? Prvým šokom bol stopka pre mysterióznu novinku 1899. Seriál, o ktorom sa hovorilo, že určite bude pokračovať. Bol jednotkou vo viacerých krajinách sveta, zaznamenal dobré ohlasy. Netflix si to nemyslel.

televízia, televízor, divák, hnev, obývačka, Čítajte aj Ďalší operátor hlási zmeny v televíznej ponuke: Tieto programy končia, toto je náhrada...

Najnovším „prírastkom“ medzi zrušenými seriálmi po prvej sérii je aj komediálny seriál Uncoupled s Patrickom Neill Harrisom. Opäť je to z kategórie prekvapenia v negatívnom slova zmysle. Odľahčený seriál o gayoch v New Yorku, ktorí hľadajú svoje šťastie a toho pravého. Čiastočne to pripomínalo Sex v meste. Aj tu bola partia priateľov v meste, ktoré nikdy nespí a užívajú si svoje vzlety a pády. Bola to príjemná oddychovka plná humoru. Smola, pokračovanie nebude.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #netflix