Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Jojkárske seriály v roku 2023: Najväčší počet noviniek a mix žánrov, ktorý tu doteraz nebol

Televízia JOJ sa poriadne vyzbrojila na rok 2023 a svojim divákom rozhodne nedá vydýchnuť. V zásobe má až osem seriálov, rôznych žánrov a spracovaní. Stačí si len vybrať!

04.01.2023 06:00
tomáš a diana, maštalír, mórová, Foto:
V roku 2023 sa diváci môžu tešiť aj na nový seriál s názvom Tomáš a Diana.
debata

1. Duch

Páchateľom bude na stope duch! Diváci sa môžu tešiť na slovenskú verziu krimi seriálu s komediálnymi prvkami, ktorý už s úspechom odvysielala aj česká Prima. Televízia JOJ s rovnakými tvorcami obsadila aj do slovenskej verzie do hlavnej role skvelého srbského herca Predraga Bjelaca (Harry Potter, Narnia), ktorý ako duch mafiánskeho bossa obráti naruby život policajnému vyšetrovateľovi Emilovi (Michal Kubovčík). Aj keď je jednou z hlavných postáv duch, dej sa odohráva v realite, kde polícia, vyšetrovanie, podsvetie aj organizovaný zločin zodpovedajú kriminálnej praxi.

dunaj, dunaj k vašim službám, Čítajte aj Začiatok roka na Markíze: Chystá sa frontálny útok na Jojku, ktorý môže zničiť jej seriály

2. Tomáš a Diana

Netradičný formát nového seriálu ukazuje konfliktné situácie obyčajného páru s nadhľadom, láskavosťou a s humorom. Krátke úseky zo života dvojice v zrelom veku dajú divákom možnosť oddýchnuť si, zasmiať sa, a zároveň ponúknu návod, ako s láskou riešiť problémy každodenného súžitia dvoch ľudí, ktorí sa rozhodli ísť spolu životom.

Mediaklik, MK Čítajte aj Mediálne weby majú nového lídra. Najmladší portál Mediaklik ukončil rok s absolútnym rekordom

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV JOJ #televízna sezóna 2022/2023 #Vianoce 2022 #rok 2023