Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Ešte viac lásky a intríg! Kým príde nová séria Bridgertonu, tak Netflix uvedie toto

Fanúšikovia fiktívnej historickej drámy o anglickej aristokracii sa majú na čo tešiť.

12.10.2022 06:00
bridgerton, Foto:
Netflix avizuje skoré vysielanie spin-off Bridgertonu.
debata
extrémne premeny, Čítajte aj Takáto vypätá epizóda Extrémnych premien tu ešte nebola: Klamstvá, výhovorky a hrozba vyhadzovu

Z Bridgertonu bude už veľká seriálová značka. Produkcia prvého spin-offu seriálu o mladých rokoch kráľovej Charlotte je dokončená. A čoskoro výsledok uvidia aj diváci. Netflix potvrdil hotovú minisériu, avšak stále sa nevie, či ju nasadí do vysielania ešte tento rok alebo si ju podrží na začiatok na prvé mesiace budúceho roka, keďže posledné mesiace tohto roka budú nabité lákavým obsahom. Seriál dostal aj oficiálny názov – Queen Charlotte: A Bridgerton Story.

V pôvodnom seriáli je kráľovná vykreslená ako povrchná osoba, ktorá sa hanbí za svojho mentálne chorého manžela. Svoje zlomené srdce si lieči okázalými večierkami, ohováraním šľachty, ktorá sa jej za každú cenu snaží zapáčiť. Lenže to tak nebolo vždy!

Na telo, Veronika Remišová, Ľuboš Blaha Čítajte aj Remišová sa po diskusii s Blahom sťažuje na anketu v dueli Na telo. Markíza sa ostro ohradzuje!

Ona si tiež zažila svoju veľkú lásku a myslela si, že ich čaká happyend. Nová miniséria ukáže jej mladé roky, počas ktorých bola úplne iná ako v pôvodnom seriáli. Mladšiu verziu kráľovej Charlotte si zahrá hviezda z iného Netflix seriálu – Sex Education. Voľba padla na Indiu Amarteifio. Mladá panovníčka príde do Londýna zasnúbená s kráľom, len aby si uvedomila, že nie je presne to, čo kráľovská rodina očakávala. Mladý kráľ George je pekný, charizmatický a trochu tajomný, no nevie v novom svete plávať. Charlotte čoskoro spozná mladú Agathu Danbury, ktorá sa stáva sprievodkyňou pre novú kráľovnú, a to všetko pri hľadaní vlastného hlasu a sily.

juraj kemka, vlado kobielsky, rasťo sokol, dobre vedieť, Čítajte aj Koniec dlhoročnej relácie Markízy. Televízia návrat nevylučuje, tak skoro to však nebude

Dobrou správou je, že v tejto minisérii sa objavia aj známe tváre! Golda Rosheuvel (kráľovná Charlotte), Adjoa Andoh (Agatha Danbury) a Ruth Gemmell (Violet Bridgerton) si zopakujú svoje úlohy z pôvodného seriálu.

Pozrite si prvé zábery zo spin-off seriálu Queen Charlotte: A Bridgerton Story. Tretia séria pôvodného seriálu sa aktuálne nakrúca a jej premiéra sa očakáva počas Vianoc 2023.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #netflix #Bridgerton #Queen Charlotte: A Bridgerton Story