Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Prekvapenie od Jojky: Žiadna letná reprízová pauza sa nechystá, čaká vás nový seriál

Televízia JOJ pre toto leto avizuje výraznú zmenu vo vysielaní. Kým toto obdobie bolo charakteristické "oddychom" a reprízami, tento rok bude všetko inak.

03.06.2022 07:00
šťastná rybka, Foto:
Jojka počas leta predstaví nový seriál Šťastná rybka, od 14. júna.
debata (4)
surfovanie na webe Čítajte aj Návštevnosť webov: Najviac klikáme na spravodajstvo a bulvár

Zabudnite na letné reprízové programy! Jojka avizuje, že počas najbližších mesiacov, ktoré budú predchádzať septembrovému štartu televíznej sezónu 2022/2023, uvidia viacero premiér. Ešte počas júna budú dobiehať nové časti obľúbených seriálov Hranica, Nemocnica, ale aj Bez servítky, no postupne sa pridajú aj úplne nové relácie. Jednou z nich je premiéra nového rodinného seriálu Šťastná rybka od tvorcov Prázdnin.

markíza krimi, Čítajte aj O pár dní odštartuje televízia Markíza Krimi: Ktorí operátori zaradia novú stanicu?

Už 14. júna sa na televíznych obrazovkách objaví nevšedný seriál s ústrednou otázkou, ktorú si položil hádam každý z nás. Čo by si urobil s rozprávkovou výhrou? Pri drvivej väčšine ľudí zostane táto úvaha v rovine ilúzie, no Šťastná rybka ukáže to, keď za z fikcie stane realita.

ms. marvel, marvel, Čítajte aj Seriálový jún: Na začiatku leta prichádzajú top hity! Nebudete stíhať pozerať...

Čo sa stane, keď jeden obyčajný muž v strednom veku, ktorý žije v obyčajnej dedine a má obyčajnú rodinu, vyhrá 10 miliónov eur? Zaobstará sebe a rodine všetko, o čom kedy snívali? Vykašle sa na firmu, kde pracuje pod svojím švagrom za almužnu a už nikdy nepohne ani prstom?

the boys, Čítajte aj Toto tu už dlho nebolo! V jednom mesiaci sa zídu premiéry vyhrotených hitov

Možno by to tak Dodo (Ľuboš Kostelný) všetko urobil, ale má to jeden háčik. Jeho tehotná žena Simona (Zuzana Porubjaková) by šokujúcu správu o megavýhre kvôli svojej diagnóze nezvládla. Tajomstvo treba udržať až do okamihu, keď o zhruba dva mesiace porodí. Lenže v rodine, kde sa nikdy nič neutají, je to veľmi ťažké a podozrivému Dodovi sa to občas vymkne z rúk. Napríklad kvôli vychytralému synovi Albertovi (František Beleš), zvedavej Simoninej sestre Táni (Kristína Greppelová) alebo kvôli jej manželovi Romanovi (Marcel Ochránek), ktorý je zároveň Dodovým šéfom v stavebninách. Aby toho nebolo málo, Dodovi na päty dýcha svokor Gabo (Dušan Jamrich), bývalý elitný policajt.

© Autorské práva vyhradené

4 debata chyba
Viac na túto tému: #TV JOJ #televízna sezóna 2021/2022 #seriál Šťastná rybka